• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WILLI BETZ

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#22
Kapitalne są obydwa i tych jeszcze nie mam w kolekcji. Są na mojej liście zakupowej..gratuluje takich modeli ..tylko załuż sobie tamat w dziale ciężarowych..
 

Andreas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 0
#24
Mafo tak jest pod gore, krzywy parapet a tu 40ton jest albo i wiecej haha Bylo ciezko ale daly rade te kuce. Nie chce za duzo tu pisac aby nie zasmiecac, a temacik napewno powstanie i beda w nim i inne Wilusie. Lotus te Betzy jak i forma Volvo i nowego Daf sa zaj...
 

Andreas

Nowy użytkownik
Reakcje
0 1 0
#26
Haha a wiesz ze robione fonem czy patelnia.. A dokladnie paro letnim Samsung-iem galaxy s3. No wlasnie i tego sie boje a herpa ma ostatonio ceny jak na Batorym ech.. A co do mlodych to ja musialbym sie od nich szkolic jako nowy.. Tzn w temacie modelarstwa.