• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Willi Betz i Fixemer - irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
#1
Modeli w malowaniu Betza już nie zbieram, ale kiedy to jeszcze czyniłem to uzbierała się kolekcja licząca blisko 300 sztuk.Będe je tu systematycznie pokazywał.Zaczynam od starych Mercedesów NG oraz SK z silosami oraz cysternami.Część z przedstawianych modeli będą to oryginały Herpy oraz innych firm modelarskich a część modele robione niegdyś w moim dodmowym warsztacie.


SAM_8459.jpg
SAM_8461.jpg
SAM_8462.jpg
SAM_8463.jpg
SAM_8464.jpg
SAM_8465.jpg
SAM_8466.jpg
SAM_8469.jpg
SAM_8470.jpg
SAM_8471.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
#5
No to pojechałeś po całości. Świetne te Betze. Nawet nie spodziewałem się, że tyle ich jest. Widywałem różne na portalach aukcyjnych, ale wiele z nich widzę pierwszy raz. Podobają się. Czekam na następne.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#6
Imponująca kolekcja tematyczna, podejrzewam, że ujrzymy jeszcze wiele Twoich Betz-ów, bo to dopiero same Mercedesy. Wybór faworyta jest dla mnie karkołomnym wyczynem.:D
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#8
No nareszcie, bo już myślałem że nigdy się nie doczekam na Betzo-maniaka nr 1.
Co nie którym narobisz tym tematem ślinotoku i zawrotów głowy :).
 
M

Maverick

Gość
#9
No nareszcie, bo już myślałem że nigdy się nie doczekam na Betzo-maniaka nr 1.
Co nie którym narobisz tym tematem ślinotoku i zawrotów głowy :).
No tak jak mówisz Pierek nie znam wiekszego Betz maniaka jak Irokez i nie widzialem jeszcze większej kolekcji WB niż jego.
Oj poleci nie jednemu ślinka i nie jednemu podniesie się cisnienie.:D
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
#12
wiele z nich widzę pierwszy raz.
Kilka z pokazanych powyżej to moje przeróbki.
Ogólnie na tą chwilę myślę że brakuje mi około 10 sztuk z nowszych wypustów, ale kupował ich już nie będe bo jakoś starciłem serce do ich zbierania.Niebawem zaprezentuje Mercedesy SK a potem Actrosy od "jedynek" po 4-kę.Następnie będą inne marki a na końcu drobnica.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#14
Można ogladac i ogladac te Betz-y i się nie nudzą. Świetna kolekcja tylko pozazdrościć. Faworyta nie ma bo każdy jeden model z powyższych prezentacji jest nim.:D