• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wilcze moduły

wilczeecho

Użytkownik
Reakcje
9 0 0
#1
Cześć :)
Jako, że praca nad moimi modułami posuwa się do przodu to i wypadało by założyć własny wątek też na tym forum.
Kilka słów wstępu. Tworze moduły na podstawie normy Skali Z opracowanej i dostępnej na forum Z'ki (a przynajmniej mam nadzieję, że wszystko jest dobrze). Jako, że jestem początkujący tempo mojej pracy nie jest zawrotne ale w wolnych chwilach sobie dłubię. Jestem też ograniczony pieniężnie ale coś tam zawsze uciułam. Pierwszy moduł to zwykły 60cm odcinek prosty gdyż nie chciałem się od razu porywać na stację ;).
Obecnie prace wyglądają tak :
tak1.jpg

tak2.jpg

tak3.jpg

Z tą różnicą że obecnie tory są już pomalowane i przygotowane do szutrowania. Niedługo wstawię kolejne zdjęcia ale to już po szutrowaniu :)
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#2
Bardzo ale tobardzo dobrze. Czekam na kolejne zdjęcia z budowy....:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Makieta i moduł Z 147
Makieta i moduł Z 13
Makieta i moduł Z 37

Podobne wątki