• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wielka makieta - kolej w skali H0

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Gazeta "Kurier Wolski":
Do 31.12. Wystawa "Wielka makieta - kolej w skali H0". Miniaturowe składy dalekobieżne i pociągi towarowe poruszają się po ok. 130 m torów na trzech poziomach. Makietę oglądać można od wtorku do niedzieli w godzinach 10-17, w poniedziałeku od 10 do 14. Muzeum Kolejnictwa, ul. Towarowa 1.
Czy to coś nowego? Czy ktoś wie coś więcej?

Artur

Moderator Grupy MSMK
Zespół forum
FREMO Polska
MSMK
Nie jestem pewien ale z filmów załączonych do strony m.in http://www.muzeumkolejnictwa.waw.pl/pl/ ... kieta.aspx wydaje mi się że jest to makieta która często gościła (przynajmniej 3 ostatnie lata) na wystawie w Norblinie. Może ktoś lepiej pamięta??

Po przejrzeniu wszystkich filmików jestem na 99% pewien że jest to właśnie ta makieta ;] choć nie wiem kto jest jej autorem :oops:

popowe

Znany użytkownik
No nie wiem może to efekt lipnej jakości filmu ale mi się wydaje ,że ta makieta też jast lipna. jak niemal każda ogromna makieta jest niedopracowana

track-and-train

Aktywny użytkownik
Byliśmy dzisiaj ekipą Piaseczyńską w Muzkolu zobaczyć tę makietę. Pan Janusz, jej autor, jest przemiłym człowiekiem, który ma w życiu różne pasje: strzelectwo, łodzie, makietę... Chyba w tej kolejności.
Makieta jest fajna ale nie należy do 'realistycznych'. Daniel Loco się nawet trochę podłamał. Ale bez przesady, gawiedź się cieszy, pociągi jeżdzą a z Panem Januszem bardzo miło się rozmawia. Umówiliśmy się, że zanim makieta zostanie zdemontowana (jakoś w grudniu) to przyjdziemy z wagonami kamerowymi i zrobimy filmik z przejazdu. Oczywiście jak tylko powstanie to umieszczę go na naszej stronie Piaseczyńskiej...