• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wiatrak "Koźlak"

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
#74
Biję się w pierś - opóźnienie wynikło z mojego powodu, pierwsza partia poszła bez elementów które przeoczyłem oraz z błędem w projekcie. Do Zvolacka poszły już erraty. Dlatego z drugiego szeregu przepraszam za poślizg. Wszelkie pytania dotyczące wiatraka (wznowienie i inne skale) proszę kierować do Maćka autora projektu.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#75
Żyje... trochę wolniej ale żyję chyba już będzie tylko lepiej... ☺ w pn Kasia zaniesie na pocztę wiatraczki ☺wieczorem poślę wszystkim na maila dane do przelewu. Kotebi ty się tu nie kalaj bo i tak odwaliłeś kawal dobrej roboty. A modelarze to przecież składają się z samej cierpliwości ☺



Po dalsze postępy moich prac modelarskich oraz kontakt ze mną zapraszam na mój fanpage na Facebook.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.