• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budownictwo Wiadukt kamienny

RICOCHET

Nowy użytkownik
Reakcje
32 0 0
#1
Witam wszystkich modelarzy !!!

Mam na imię Oliwer.
Chcę przedstawić model wiaduktu wykonanego ze znanego pewnie wszystkim, styroduru ekstrudowanego.Możliwości jakie nam daje ten materiał,również nie są Państwu obce,ale zdjęcia które tu umieszczę, może się przysłużą młodszym, mniej doświadczonym modelarzom.

Wychodzę z założenia ,że w tym dziale powinno być jak najwięcej zdjęć tego co chce się przedstawić,pokazać.
 

Załączniki

OP
OP
RICOCHET

RICOCHET

Nowy użytkownik
Reakcje
32 0 0
#2
Cd...
Wiadukt jest w tym momencie gotowy do malowania.Wszelkie nierówności ,które są widoczne,nie będą rzucać się tak w oczy po pomalowaniu.Przyjąłem ,że kolor szczelin,fug (nazwij to jak chcesz) będą mieć ciemny kolor a same cegły w odcieniach brązu .
 

Załączniki

OP
OP
RICOCHET

RICOCHET

Nowy użytkownik
Reakcje
32 0 0
#3
Cd...
 

Załączniki

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#6
Resztki z Wiadukt kamienny

Wiadukt wyglada rewelacyjnie :D jestem strasznie ciekawy jak bedzie wygladał po ukończeniu. Gratulacje :D
 

Podobne wątki