• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Większe modele Oltransa

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#22
Peterbilt bardzo fajny i ciekawie wygląda w czarnym macie. Trochę dziwnie wyglądają te białe elementy, bo z reguły amerykanie lubują się w chromach. Ale i taki może się podobać.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#25
Witam ostatnio prawie skończyłem pracę nad volvo-em fh13 z wywrotką typu half-pipe.Kabina i kiper to gotowiec od emeka natomiast rama to samoróbka.
Pasowało by jeszcze dodać lustra oraz myślę nad dodanie człowincy.
Przepraszam za jakość fotek myślę że uda się zrobić lepsze w plenerze.





 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#27
Świetnie wygląda ten Peterbilt. Kapitalnie jest zwaloryzowany. Pełen realizm. Gratuluję.(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#29
Ciekawe modele. Każdy wygląda świetnie. Gratuluję wykonania.
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#30
Witam dziś zacznę prezentować kilka moich 1-50-ek moim zdaniem nie opłaca tworzyć nowego tematu w dziale 1:50 jest ich bardzo mało więc dodam je tu nie obrazicie się?
Na pierwszy ogień idzie daf xf z firmy corgi,kiedyś miał całkiem fajne malownanie angielskie, niestety spadł z półki i się porysował i pobijał, po wypadku postanowiłem zrobić go na wózek świętokrzyskich dzid transów.Do modelu dojdą jeszcze rejki detale w kabinie i lusterka
Szkoda że mam tak małe zainteresowanie tematem,ledwie dwie osoby się wypowiadają ,jak wam się nie podoba to walić śmiało zawsze można coś poprawić bądź zrobić inaczej




 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#31
Fajnie wyszedł ten Daf jakby miał ze 2 miliony na liczniku.;):)
Brakiem komentarzy się nie martw , tak to już jest pisać się nikomu nie chce , a jak zapytasz czemu , no wiesz czasu nie mam a jak wejdziesz w ich profil to widać że pół dnia siedzą tylko w swoim temacie. Jak widać większość forumowiczów nie wie po co jest forum i do czego służy , wstawiają tylko swoje fotki i nic więcej.
Jest też grupa kilku zawodników którzy komentują u 2 maks 3 osób i to tylko dlatego że coś od nich chcą albo będą chcieli , nickami nie będę pisał kto i co , ale jak ktoś chce to szybko sam dojdzie o kogo chodzi.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#32
Popieram Marcina. Niestety, na naszym forum to większość modelarzy/zbieraczy (jak kto woli siebie nazywać) bazuje na pokazywaniu swoich modeli i tyle. Niektórzy tylko chcą komentować inne tematy. Także nie przejmuj się i pokazuj swoje przeróbki, bo naprawdę jest co oglądać. Jak dla mnie to wyglądają świetnie. Daf wyszedł Ci po prostu pięknie. (y)
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
635 4 0
#33
Fajny ten Daf, szkoda tylko, że nie zrobiłeś zdjęć które pokazałyby go bardziej całościowo. Ta naczepa podpięta do niego szczególnie mnie zainteresowała.:)
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#34
Witam naczepa to lipny produkt siku którego raczej nie warto pokazywać
Ostatnio podłubałem sobie trochę przy tym dafiku pomalowałem kila elementów ,dodałem proporczyki do kabiny oraz prawię zrobiłem naczepę do fafika.Nie jest ona jeszcze skończona muszę wymienić koła pomalować detale itp.






Wczoraj z nudów porobiłem sobie kila takich zdjęć

 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
#35
Jakbyś popracował nad naczepą przerobił to i owo nie była by taka zła.
Podpicować dobry i porządny model jest dość łatwo , ale z badziewia zrobić coś fajnego to już jest sztuka.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#36
Na Twoim miejscu to bym otowrzył jaki sklep internetowy i robił takie modele na zamówienie. Bombowe są. Wg. mnie służba drogowa Volvo FH najlepszy(y)
 
OP
OP
oltrans

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#40
Witam dziś skończyłem pracę nad naczepą do przewozu rur.Pomysł wziął się z programu autostrada przez piekło często były tam pokazywane takie maszyny.Jako iż miałem odpowiedni ciągnik do takiej naczepy postanowiłem ją wykonać od podstaw,tylko opony nie były moje.Jest to pierwsza moja naczepa,ma ona ok metr długości.






 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 11
Inne skale 126
Inne skale 51
Inne skale 14
Inne skale 7

Podobne wątki