• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam WEINERT, PECO, TRIX HO, zmiana cen

LordVegetos

Aktywny użytkownik
Witam Wszystkich, pewna sytuacja zmusiła mnie do sprzedaży asortymentu H0, wszystko było zbierane dla siebie, do ceny należy doliczyć koszty wysyłki, w przypadku przekroczenia kwoty 300 zł, wysyłka na mój koszt.

3) Rozjazd PECO potrójny, kupiony i wyjęty z pudełka na potrzeby przymiarek, nigdy nie był używany na makiecie. W ofercie mam 1 sztukę cena 100 zł. REZERWACJA

6) Imitacja śrub do torów Weinert 74013, w ofercie mam 2 sztuki, cena za sztukę 10 zł

17) Semafor Weinert 0202, cena 150 zł.

19) Złącza szynowe i podkłady z wnęką do łączenia Weinert 74001 oraz 74006, całość 30 zł

20) Zestaw TRIX, składa się z:
- Tory łukowe 12 sztuk, 62430 Trix, z tym tylko, że w jednym brakuje blaszki, ale można dolutować przewód i będzie działać. A w drugim torze jest zrobiona pod spodem dziurka na przewody. Zdjęcie jest załączone.
- Tory proste 62188 Trix, 10 sztuk
- rozjazd anglik Trix 62624
- dwa tory łukowe Trix,
- zestaw torów 62900 Trix
Cena za zestaw 500 zł.

Załączniki

Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Giełda 0
Giełda 2
Giełda 6
Giełda 3