• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wchodzimy w Car System

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#1
W wątku będę pokazywał prace na makiecie związane z Car System. Nie wiem czy w dobrym wątku. Maćku, jak w nie odpowiednim, to proszę przenieś. ;)
Na początek film z jazdy testowej na pierwszym odcinku budowanego systemu.
Droga została wykonana z segmentów produkcji Stefana z Kotebi. Użyłem gotowych odcinków prostych, fleksów długich i krótkich, pętli nawrotnej i przystanku autobusowego.
Miałem zrobić zdjęcia z poszczególnych etapów tworzenia drogi. Niestety z powodu mojej "super" pamięci za każdym razem przy wizycie przy makiecie zapominałem zabrać aparat. ;)
Jednak nic straconego, przy kolejnych odcinkach pokażę i opiszę co i jak zrobiłem. :)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Zapowiada się bardzo ciekawie. Wątek bardzo dobry, bo tu pokazujemy swoje prace modelarskie.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.767 301 15
#3
Nooo czekamy na więcej. :D dehael jeździ sprawnie. Na moj gust trochę za szybko ale fabryczne fallery tak mają.
 
OP
OP
Marqus

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#5
Zgadza się, trochę za szybki jest. ;) Na razie testuję na zestawie startowym, bez przeróbek.
Dojdzie sterowanie PWM, to się zwolni. :)
 

Podobne wątki