• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

warsztaty, spotkanie, budowanie

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.496 33 0
#1
Witam serdecznie. Dziś trafił w me ręce taki oto plakat, którym się dziele z wami. Może komus się przyda....
Plakat LOCOPARK.jpg
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#4
w sumie dobrze pyta.
na plakacie wymienione są 3 miasta/miejscowości i zasadniczo docelowego może się domyślić ten, kto zna ulice w [mieście]
mi gugle pokazało m.in.:
https://www.google.pl/search?q=łagiewnicka 39 kosiarki&rls=com.microsoft:pl&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1&safe=active

:D

p.s. nie podanie dokładnego adresu do lamerstwo :)
Łagiewnicka 39 jest też w Łodzi i w Warszawie (Stołeczne i Królewskie - pasuje :D )

p.s.2 Szymek, mogłeś dopisać, że znalazłeś plakat w [mieście] - może wtedy byłoby łatwiej :)
 
Ostatnio edytowane:

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#5
...w Warszawie (Stołeczne i Królewskie - pasuje :D )..
Pasuje ale na dobrą sprawę prawem Kaduka i lepiej niech już tak zostanie.:podstepny:

Z trzech miejscowości wymienionych na plakacie ul.Łagiewnickiej 39 nie ma ani Wieliczka,ani Ochojno a już na pewno
ani jedna ani druga nie jest Stołeczna.
 
Ostatnio edytowane:

emeryt21

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Będziesz wiedział jak jeszcze raz uważnie przeczytasz plakat,na wszelki wypadek podpowiem że miasto jest Stołeczne i Królewskie.;)
Przestancie pajacować.....Prawie kazde miasto w Polsce było lub jest stolica czegos tam.....Radze na przyszlosc zastanowić się nad trescia swojej "tworczosci" plakatowej....
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#8
Pewnie bym się miał nad czym zastanawiać gdyby to była moja twórczość plakatowa a i to nie bardzo było by
o czym myśleć skoro plakat był rozwieszany w Krakowie i Wieliczce i tylko dla tych miejscowości i ich okoloic był drukowany,
a tam wszyscy wiedzą gdzie leży ul.Łagiewnicka.
Natomiast drobnym niedopatrzeniem kolegi było to że prezentując plakat na forum nie podał nazwy miejscowości niemniej
bez większego problemu można się było tego domyślić.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#9
Będziesz wiedział jak jeszcze raz uważnie przeczytasz plakat,na wszelki wypadek podpowiem że miasto jest Stołeczne i Królewskie.;)
To ja glupi szukałem we Wrocławiu !!!:eek: a tam tylko Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego . To Stołeczne i Królewskie to...Warszawa , Toruń , Gniezno ... Dlaczego nikt nie napisał ze to KRAKÓW !!!:mad:
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#10
A czy koło Warszawy,Torunia,Gniezna czy Wrocławia jest miejscowość o nazwie Wieliczka,w której na dodatek jest Kopalnia Soli?:niepewny:;):rolleyes::gwizd:
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.063 140 0
#11
Czyż modelarz z Wrocławia nie może budować makiety Kopalni Soli w Wieliczce? Autor tej makiety też nie jest z Krakowa.
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#12
Modelarz budujący makietę Kopalni Soli w Wieliczce jest ,UWAGA! z Ochojna koło Krakowa,więc tak jak już wcześniej pisałem
w grę wchodzą następujące miejscowości: Ochojno,Wieliczka,Kraków i tylko w jednej z nich jest ul.Łagiewnicka,wystarczy
sprawdzić w której.Mózg ludzki jest jednym z najwspanialszych narzędzi na Ziemi,wystarczy tylko chcieć go używać .
 

Podobne wątki