• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty modelarskie

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#5
:LOL: Oh, Mareczku, widzę, że zdrowiejesz w oczach :D Do makiety w takim razie ! A nie się słówek czepiać! :p

A o co chodzi, to każdy dobrze wie :gwizd:
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#11
Brakiem odpowiedzi bym się nie przejmował.
Może koniec roku nie sprzyjał pisaniu odpowiedzi, a może po prostu brak na nie czasu w natłoku innych obowiązków ;).
Od paru lat biorę udział w tych warsztatach i wiem, że wszystko zawsze było załatwione.
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#12
Brakiem odpowiedzi bym się nie przejmował.
Może koniec roku nie sprzyjał pisaniu odpowiedzi, a może po prostu brak na nie czasu w natłoku innych obowiązków ;).
Od paru lat biorę udział w tych warsztatach i wiem, że wszystko zawsze było załatwione.
Ja już 3. raz, ale dopiero w tym roku tak późno się zorientowałem ;).
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#14
A ja ostatni raz byłem w 2009r i żałuję że nie mogłem być na kolejnych warsztatach i tym razem nie pojadę, jednak kurs na pomocnika maszynisty jest dla mnie ważniejszy.
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#19
Niestety, ale mam odczucie, że PZMK ma w d... moje maile i pytania, bo jakoś na 3 maile wysłane nie odpowiedzieli na ani jeden... :mad:
 

Podobne wątki