• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty Warsztaty modelarskie w KAMIENIU POMORSKIM

soldier

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich modelarzy.
Razem z kilkoma modelarzami z okolic Kamienia Pomorskiego mamy w planach otworzyć modelarnie. Generalnie jestesmy na dobrej drodze, ale zanim to zrobimy chcemy zobaczyć jakie jest zainteresowanie ludzi tym hobby. W tym celu, chcemy w marcu zorganizować małe warsztaty modelarskie połączone z wystawą modeli. Chcielibyśmy, żeby osoby, które składają jakieś modele w zaciszu swojego mieszkania, mogły je zaprezentować szerszej publiczności. Pragniemy skupić w jednym miejscu osoby które cos już robią i będą się dzielić doświadczeniem oraz osoby które dopiero chcą zacząć przygodę z modelarstwem.
Bardzo proszę o kontakt osoby które mieszkają w okolicy Kamienia Pomorskiego. Jeżeli zbierzemy sie wszyscy razem to może uda sie nam w przyszłości otworzyć modelarnie.Nie koncentrujemy się na jednej dziedzinie modelarstwa - interesuje nas wszystko co jest związane z modelami. Chcemy wykorzystać Wasze doświadczenie i pasję, aby rozbudzić w ludziach w różnym wieku zainteresowanie tą wspaniała dziedziną. NIECH MODELARSTWO UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE W KAMIENIU POMORSKIM I OKOLICACH. LICZYMY NA WASZ ODZEW I WSPARCIE.
Jeśli macie w domu jakiekolwiek modele przynieście je ze sobą, pochwalcie się efektami waszej ciężkiej pracy. Oprócz wystawy waszych modeli chcemy aby każdy kto będzie chciał, mógł spróbować coś zbudować pod czujnym okiem doświadczonych modelarzy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 667102682 oraz tu na forum

Pozdrawiam
 
OP
OP
soldier

soldier

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Warsztaty odbędą sie 1-2 kwietnia w kamieńskim domu kultury. Proszę o kontakt osoby które chciałyby pomóc w organizacji a przede wszystkim osoby posiadające modele, którymi sie chętnie pochwalą :)

Pozdrawiam
Tomasz M.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 667102682 oraz tu na forum
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#3
Razem z kolegami z naszego klubu wzięliśmy udział w tej imprezie. Organizatorzy chcieli promować modelarstwo w każdej formie i myślę, że taka koncepcja imprezy się sprawdziła.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie od samochodów, poprzez okręty i samoloty po kolej.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy:
IMG_0988AA.jpg IMG_0990AA.jpg IMG_0991AA.jpg IMG_0993AA.jpg IMG_0997AA.jpg IMG_1002AA.jpg IMG_1003AA.jpg IMG_1008AA.jpg IMG_1047AA.jpg IMG_1051AA.jpg IMG_1050AA.jpg IMG_1049AA.jpg IMG_1049AA.jpg IMG_1012AA.jpg IMG_1013AA.jpg IMG_1015AA.jpg
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#5
Widzać po zjdeciach to świetna impreza, dla kazdego coś, piękne te samoloty i statki, oraz pozostałe prace, są tak świetnie wykonane że mozemy tylko stać i podziwiać i próbować sie uczyć od nich :)
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#6
Było kilka fajnych modeli, ale największym zaskoczeniem były dla mnie modele samochodów RC Drift, które na początku wrażenia na mnie nie zrobiły. Pierwsza myśl: zwykła zabawka, "buda" wykonana z plastiku miękkiego a'la butelka PET, nic specjalnego. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Wystarczyło zdjąć nadwozie i zobaczyć wnętrze modelu. Praktycznie nieograniczone możliwości tuningu modelu począwszy od zmiany nadwozia poprzez wymianę sprężyn, amortyzatorów; po możliwość ustawienia zbieżności kół (kosmos - jak w prawdziwym samochodzie). No i najważniejsze - miałem możliwość pośmigania takim modelem po torze :D. Problemy takie same, jak przy naszym hobby - koszty.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#7
Było kilka fajnych modeli, ale największym zaskoczeniem były dla mnie modele samochodów RC Drift, które na początku wrażenia na mnie nie zrobiły. Pierwsza myśl: zwykła zabawka, "buda" wykonana z plastiku miękkiego a'la butelka PET, nic specjalnego. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Wystarczyło zdjąć nadwozie i zobaczyć wnętrze modelu. Praktycznie nieograniczone możliwości tuningu modelu począwszy od zmiany nadwozia poprzez wymianę sprężyn, amortyzatorów; po możliwość ustawienia zbieżności kół (kosmos - jak w prawdziwym samochodzie). No i najważniejsze - miałem możliwość pośmigania takim modelem po torze :D. Problemy takie same, jak przy naszym hobby - koszty.
Nie ma hobby co by kosztów nie generowało , nawet leżenie na kanapie generuje bo trzeba kanapę kupić i browar o innych dodatkach nie wspomnę :)
 
OP
OP
soldier
Reakcje
0 0 0
#8
Impreza udana i z tego miejsca chcialbym jeszcze raz podziekowac chlopakom ze Szczecina, którzy zaszczycili nas swoja obecnoscia i przywiezli swoje piękne makiety kolejowe. Dzieki Gerson za wrzucenie zdjec z imprezy.
 

Podobne wątki