1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Modele Warsztaty Modelarskie PZMK - Poznań 2018

Dyskusja w 'Imprezy' rozpoczęta przez użytkownika PiotrK, 18 Października 2017.

1. PiotrK

PiotrK Aktywny użytkownik

W imieniu Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Warsztatów Modelarskich organizowanych w Poznaniu w dniu 10 lutego 2018 roku.

Mam nadzieję, że jak zwykle będzie to okazja do wspólnego spotkania w gronie pasjonatów miniaturowej kolei.

Zapraszamy wszystkich, zarówno zaczynających swoją przygodę z modelarstwem, jak i zaawansowanych pasjonatów miniaturowej kolei.

Zachęcamy do prezentacji swoich dokonań oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi, często początkującymi modelarzami.

Spotkanie warsztatowe odbędą się w Zespole Szkól Komunikacji (Poznań, ul. Fredry 13).
    Podobnie jak w minionych latach będzie możliwość zakwaterowania uczestników w internacie ZSK przy ulicy Czajczej.
    Udział w warsztatach jest bezpłatny. Jedyny wymóg to rejestracja swojego uczestnictwa.

Dokładniejsze informacje organizacyjne wkrótce.

Pozdrawiam,

Piotr Karwatka
    Poznański Klub Modelarzy Kolejowych

Załączniki:

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1

2. Arti2811

Arti2811 Aktywny użytkownik

A dlaczego by nie? Możliwe że z Piotrkowa ze Zbyszkiem M pojedziemy ;)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
  3. zdeniu

zdeniu Znany użytkownik

Artur to może by zorganizować nocleg i zasiąść wieczorem do partii szachów :D
    Do Poznania mam w miarę blisko ~300km

• Popieram Popieram x 1
  4. Arti2811

W szachy to trzeba umieć grać :D Ale spotkać się na pogaduchy pogadać z innymi czemu nie. I nie pękaj my do Poznania mamy tylko 270km ;)

5. zdeniu

zdeniu Znany użytkownik

Jestem przekonany że umiesz grać w szachy :ROFL:

sm_szachyzkieliszkow_d.jpg

6. Arti2811

E no w takie to jak najbardziej :ROFL:

7. Zvolack

Zvolack Administrator Staff Member FREMO Polska H0e

:D :D to takie warsztaty chyba lepsze: Warsztaty nie trzeba wychodzić z domu.
    Po co marnować miejsca w Szkole w Poznaniu? Tam w takie szachy grac nie wolno bo to szkoła. :D

8. zdeniu

zdeniu Znany użytkownik

Maciek a kto mówi o jakiejś szkole, jest tyle ciekawszych miejsc :p
    Poza tym ciekawe skąd znasz takie warsztaty :podstepny: :D:LOL::ROFL:
    Ja póki co nie mam takich problemów ;)

Udostępnij