• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Warsztaty Modelarskie PZMK - Poznań 2016

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#22
W dniu dzisiejszym wybrałem się na warsztaty do Poznania. Dziękuje wszystkim uczestnikom za te kilka godzin wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń. ;) Chyba najbardziej oblegane były stoiska Michała ( pokazywał jak waloryzować tabor) Jarka oraz Karola. Również posłuchaliśmy przemówienia Prezesa na temat tego jak powstawały nowe wagony od Herisa. Do zobaczenia za rok. (y)

Kila zdjęć poniżej a cała moja ( skromna ) fotorelacja w linku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1291019640924053.1073741883.559108027448555&type=3

DSC_5114.JPG
 

Załączniki

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#29
Panowie, atmosfera jak zwykle bajeczna, kilku starych wyjadaczy, kilku młodych adeptów, przyjęcie gorące,rozmowy bezcenne.
Mała frekwencja to zasługa przede wszystkim modelarzy,imprezy tworzą ludzie, a tu ich zabrakło, dość powiedzieć że w nocy z piątku na sobotę, nasza ekipa w liczbie trzech, była sama w internacie, zdesperowani brakiem intensywnego życia towarzyskiego, odeszliśmy od suto zastawionego stołu i w noc mroźną poszliśmy na dworzec.
Śniadanie w pustej cichej świetlicy, przygnębiające, kilka lat temu nie do pomyślenia, spóźnialscy czekali na wolne miejsca, zajęcia w podgrupach, dyskusje aż po świt.
Imprezy tworzą ludzie, a tu ich zabrakło. W imieniu całej naszej załogi,z miasta meneli, serdecznie dziękujemy Piotrowi Karawtce za organizacje i kolegom za kilka godzin wspólnie spędzonych.
Mam nadzieję że do zobaczenia w przyszłym roku.
 
OP
OP
PiotrK

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
303 0 0
#30
W imieniu organizatorów chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za wspólne spotkanie, poświęcony czas i stworzoną atmosferę.
Mam nadzieję, że również dla Was, było ono inspirujące, a możliwość bezpośredniego kontaktu i podglądnięcia warsztatu innych, będzie motywacją do dalszej własnej działalności modelarskiej.
Tak jak Paweł napisał, imprezę tworzą ludzie, a oto i oni...
Warsztaty2016.jpg

Osobiście zawsze po warsztatach czuję jednak pewien niedosyt, że tak szybko się skończyły...

Pozdrawiam,

Piotr Karwatka
(koordynator)
Polski Związek Modelarzy Kolejowych
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.243 496 29
#33
Czy można dowiedzieć się coś więcej o tym zdjęciu?.
Uciekł mi podpis, Prezes Prezesów R.Pyssa chwilę po dekoracji "spóźnionymi" medalami, tegorocznych zdobywców pierwszego miejsca i tytułu modelu roku w kategorii C3, Sławka Okrojka po lewej i zdobywcy drugiego miejsca w kategorii A2,Michała Góreckiego.
 

Podobne wątki