• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty Warsztaty modelarskie - Poznań, 26-27.01.2008 r.

OP
OP
gbbsoft

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#25
Zdaje sobie sprawę i żałuję, ale nie udało się wszystkiego zsynchronizować... Może następnym razem... Staram się być w Sosnowcu w marcu...
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#28
fotki....
 

Załączniki

K

Kpt.Nemo

Gość
#29
Niezmiernie udana impreza, szkoda tylko że niektórym, rozdęte ego nie pozwoliło dołączyć do naszego grona.
Dwa dni pełnego relaksu, wymiany doświadczeń, konstruktywnej dyskusji, dzielenia się z innymi swą wiedzą, niestety pogoda nie dopisała, nie dopisali także Panowie Turko na których wszyscy czekali.
Brakło też reprezentanta znakomitych modelarzy z grodu Kraka, ze Stolycy, ze wschodnich rubieży najjaśniejszej RP.
Impreza ma szanse stać się cykliczną, ale nie zależy to zaiste tylko od organizatora, jeno Panie i Panowie od nas także.

Ja osobiście jestem zadowolony poznałem wielu ciekawych ludzi, wszystkich pozdrawiam i mam nadzieję iż znów się spotkamy w październiku.
 
P

Paweł Piotr

Gość
#32
Ja mam tylko takie dane, nie wiem, czy mają swoja stronę.
Pozdrawiam
Poznański Klub Modelarzy Kolejowych
tel. 0 61 853 13 36
adres
61-701, Poznań, Fredry 13
woj. wielkopolskie
mail: biuro@kmk.poznan.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela: wtorek 16-19
 

Podobne wątki