• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty Warsztaty modelarskie. Lutowanie modeli z blaszek fototrawionych. Istebna 09-11 Grudzień 2016

Czy zamierzasz wziąc udział w warsztatach w terminie 09-11.12.2016?


  • Ogółem głosujących
    8
  • Ankieta zamknięta .
OP
OP
Z

Zv

Gość
#26
Każdy wykonał w pelni ruchomy sprzeg orczykowy H0e a niektorzy dwa ☺ po obiedzie zabieramy się za lutowanie przewodow do diód smd a potem za wagony.
20161210_152250.jpg
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#27
BGM... Bogobojna Grupa Malkontentów.. propozycja Nemo na rozwinięcie skrótu.. ciekawe co jeszcze dziś nasz rozśmieszy do łez... :D
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#31
Nie rozumiem dlaczego takich harcerzykow wysłaliśmy :D liczyłem na jakieś poranne doniesienia prasy w stylu: "spłonął znany pensjonat w Istebnej..." A tu jacyś bogobojni, grzeczni pilni i młodzi ;) Wstyd. Trzeba to poruszyć na klubowej egzekutywie. ..
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
#32
Uff na szczęście nie pojawiają się propozycje podobne do tego co dawno dawno temu w pewnej hali tramwajowej pewien Filip @Jurekp wymyślił :D
 

kera220

Znany użytkownik
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
40 0 0
#33
Warsztaty ciekawe, pomimo nierównej walki z blaszkami, cyną i lutownicą i czasami brakiem trzeciej ręki :D. Warto było pojechać nauczyć się i dowiedzieć paru fajny rzeczy, spotkać fajnych ludzi. W miłej atmosferze czas upływał szybko.
No i oczywiście podziękowania dla inicjatora tych warsztatów oraz żony za gościnę.
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#34
Wieczorne obżarstwo i poranne pobojowisko twórcze. Dziękuję wszystkim za udział, za zaangażowanie, za kupę śmiechu i klimat imprezy jaki udało nam się stworzyć.
Powstało w sumie 12 sprzegów orczykowych H0e, 4 pudła wagonów kruszwicich i 60W oraz każdy przylutowal przedwody do diody 0603.
PS. poziom absurdu i śmiechofaza była mega☺ dzięki Panowie.

20161210_161942.jpg


20161211_090056.jpg
 

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.385 2 0
#37
Mnie także udało się zlutować węglarke:)

Ale co do samych warsztatów, to było super! Możliwość uczenia się pod okiem zawodowca, i w gronie tak wspaniałych ludzi to niesamowite doświadczenie!
Przełamaliśmy przede wszystkim strach który paraliżował przy każdym wzięciu blaszki do ręki. Teraz patrze i myślę tylko, że będzie trudno, ale dam radę ;)
Warsztaty to wspaniały pomysł, wielkie ukłony w stronę organizatora, no i standardowo podziękowania za wykwintne dania dla Kasi. No i oczywiście ciasto, tego nie mógłbym pominąć :)

Te warsztaty mają tylko jedną poważną wadę. Są zbyt rzadko ;)
W każdym razie teraz u mnie będzie przybywać taboru z blaszek:)

Jeszcze raz dziękuje Organizatorom, oraz ekipie z którą lutowałem za dobrze spędzony czas! Oby do następnych ;)
 

Załączniki

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
242 1 0
#38
Że swojej strony bardzo dziękuję organizatorowi za możliwość spotkania w tak dostojnym godnie i poznania kolegów z łodzi miasta Łodzi;)
Podziękowania dla gospodyni tego klimatycznego domku za dbanie o nasze żołądki i podniebienia mniam mniam ;)
No A teraz czas na fotki dokonań na warsztatach IMG_20161210_125747.jpg IMG_20161210_141536.jpg IMG_20161210_233341.jpg i tak dla porównania z odlewanym wózkiem IMG_20161210_233454.jpg IMG_20161210_234033.jpg
I jeszcze na koniec błogosławieństwo dyrektora dla naj gorliwszych
IMG_20161211_000528.jpg
 

King

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
242 1 0
#40
IMG_20161218_233327.jpg Dotarła do mnie taką oto zabawka już w piątek Ale nie było czasu podzielić się wrażeniami wcześniej
Jak na moje oko i ta wiedzę jaka zdobyłem na warsztatach to ta zaginarka jest jak dla mnie super No i cena po prostu rewelacja
Otrzymałem jeszcze wiadomość iż będzie drugą edycją podobno lekko zmieniona jeśli chodzi o kształt zębów Ale nie wiele
Wychaczylem po prostu ostatnią sztukę z tej edycji
A teraz gięcie staje się łatwiejsze :) i IMG_20161218_233300.jpg
 

Podobne wątki