• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty warsztaty bielsko 2006

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
sznowni modelarze i modelarki :D
Tolo wreszcie umiescil plan sali (Plan ) w ktorej ma odbywac sie impreza. piszcie ludzie kto sie pojawi :?: ja bede z 4m szlaku.
 

chudy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
ja postaram się wpaść ze swoją jeszcze nieskończoną makietą, ale prace jak sądzę ruszą w najbliższym czasie i myslę ze się zmieszcze w czasie
 

lukluk

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
thx za info co do drugiego linku mówi Ci to coś "You have been banned from this forum.
Please contact the webmaster or board administrator for more information."
 
OP
OP
kozak

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#9
musimy zrzute na przyczepe zrobic bo juz moje moduly zajmuja caly samochod a gdzie ludzie ??
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#10
Czy to prawda że Marcin T i LL sie nie zjawią na imprezie :?: Takie mnie słuchy dosszły :!:
 
OP
OP
kozak

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
MarcinT na pewno nie jedzie bo mi to osbiscie powiedzial. :: najprawdopodobniej tez. zreszta duzo ludzi stwierdzilo ze nie jedzie dlatego ze organizacja jest koszmarna.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#12
No jakby to powiedzieć z organizacją coś nie tak jest. Zwłaszcza z podaniem info na temat wymiarów sali.
 
OP
OP
kozak

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#15
jak tak dalej pojdzie to beda niezle dymy. bo kazdy sobie uklad jakis projektuje w myslach a na miejscu sie okaze ze jeden na drugi wchodzi. gratulacje dla Tola za organizacje.
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#17
kozak napisał(a):
jak tak dalej pojdzie to beda niezle dymy. bo kazdy sobie uklad jakis projektuje w myslach a na miejscu sie okaze ze jeden na drugi wchodzi. gratulacje dla Tola za organizacje.
Pewnie to miał na myśli LL, gdy postanowił, że nie jedzie...
 

F601

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Organizator ma generalnie w pupie to co się będzie działo z makietami. Liczy się kasa i to wszystko.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#19
Zapewne w zamierzeniach, skoro nazwa miała być "warsztaty", to oczekiwał że każdy przyjedzie z pojedyńczym modułem i będzie trenował zielarstwo, a łączenie tych modułów trochę Anatola przerosło - ale mógłby napisać konkretnie co oczekuje po takiej imprezie, jak ją widzi, bo teksty "będzie super bigos" to trochę za mało konkretów, nie samym bogosem modelarz żyje :)
 

Podobne wątki