• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztaty WARSZTATY 2007 - Bielsko-Biała

A

Anonymous

Gość
#1
UWAGA ! NOCLEGI !

Wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej imprezy i pragnących w Bielsku przenocować gorąco namawiam do zgłoszenia udziału i zapotrzebowania na noclegi na mój mail:
tolo@alpha.pl
Unikniemy bałaganu, ja zaś nie bedę się potem głupio tłumaczył, że wiadomość mi się gdzieś na Martelu albo Forum Kolejowym w PW zawieruszyła.

W zgłoszeniu podajemy imię i nazwisko, ilość noclegów np:
Jurek Nurek, noclegi 15-16-17. 06.
Osoba towarzysząca : Marek Akwalung, nocleg z 16-17.06.

Przyjeżdżających z modułami proszę o przytaszczenie własnych nóg.
H0 będzie się poruszać po torowisku położonym na wysokosci "100".


Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.
Tolo


TERMIN WARSZTATÓW 2007: 16-17.06.2007 (Sobota - Niedziela)
Przyjazd makiet 15.06 (Piątek) od godzin południowych.
Lokalizacja: Bielskie Centrum Kultury , ulica Słowackiego.
Plan dojazdu na www.tololoko.pl
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#3
Powoli dochodzę do siebie.
Kurka! Upał dał mi się we znaki.
Puchar Prezesa Tololoko otrzymał kolega Maciej Herbut za pięknie wykonany model parowozu Px4
Przy wyborze zwycięzcy zadecydowało staranne wykończenie modelu oraz wykonanie wnętrza budki.
Kartonowi modelarze kolejowi jakby zapominają o konieczności starannego wykonania wnętrza modelu. Wszak ich samoloty czy czołgi mają wiele detali wnętrza !
Bardzo ładnie prezentowała się dioramka w H0 kolegi Zdzisława Rusinowskiego z Pyskowic.

Pragnę złożyć serdecznie podziękowania wszystkim uczestnikom Warsztatów 2007.

Dopisaliście jak nigdy dotąd! Dziękuję za fantastyczną atmosferę którą kreowaliście pogodą ducha oraz współpracą w zespołach.
Jest to wspaniałe doświadczenie, które stało się także moim nowym doświadczeniem.
Sala 41 m x 11 m staje się powoli za mała!
Nie zrażajcie się tym i niech Wasze makiety powstają tworząc wielkie dzieło dokumentujące urok prawdziwych kolei w miniaturze.

Żuraw "wódny" wymaga wymiany podstawki. Płyn, którym zasilane z żurawia kieliszki były "wyżarł" tandetny pseudo fornir... :LOL:
Mam nadzieję, że pogoda w przyszłym roku także nam dopisze!

Do zobaczenia za rok !

Tolo
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#5
Impreza była przednia, swobodna i radosna, a takie powinny być wszystkie.
Co by to było jak udziału w niej zapragnęłaby większa liczba modelarzy i niemodelarzy kolejowych, Tolo pora na budowę większej hali w BB.

Miasto urocze.

Pozdrawiam.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#6
Szkoda ,że te BB na końcu świata jest .Patrząc od strony Szczytna .
Ale przyjdzie pora ,że i ja tam zawitam ,z moją popierdułką :LOL:
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#8
A podobno na Warsztatach był jakis model EU07. Szukam po wszystkich fotorelacjach, szukam, szukam i nic :cry: Ktos widział? Sfotografował? :cool:
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#9
eSeL napisał(a):
A podobno na Warsztatach był jakis model EU07. Szukam po wszystkich fotorelacjach, szukam, szukam i nic :cry: Ktos widział? Sfotografował? :cool:
No pewnie, że był, zaraz przy wejściu w gablocie wraz z innymi cudeńkami od Tola.
 

Podobne wątki