• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat_Bobka

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
#2
Nieźle. Całkiem fajnie umorusane podwozie. Nie zapomnij przykurzyć kół zapasowych oraz dać rdzy na łańcuchach i i tej pionowej kratownicy za kabiną.
Nie pasuje mi natomiast to błotko na kabinie pod drzwiami wejściowymi i skrzynce poniżej. Porównując do reszty nadwozia to to zbyt intensywne w tym miejscu i według mnie wygląda trochę nienaturalnie. Jak możesz, to spróbuj to nieco zetrzeć i powinno być OK.
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
#6
bobek wybacz śmiałość, ale zmieniłbym zapas - albo całkiem się go pozbył. To koło co w tej chwili jest na zapasie nie wejdzie na oś do "balonów". Ale sam model jest jak dla mnie superek!!!(y) - urypany jak dziecko przy jedzeniu ;) Może to z dzieciństwa mi pozostało (nie jedzenie oczywiście, tylko samochód:LOL:), jako sentyment w związku z częstymi bliskimi spotkaniami... ;)
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
#9
Z zapasem myślę, że jest w porządku. Na jednym zdjęciu widać, że w stojaku za kabiną zostały zamontowane dwa różne koła:
balonowe - do ciężarówki
szosowe - do przyczepy

ps. Nie ma sprawy z detalami :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#11
Powiem, że wyszedł bardzo ciekawie. Podoba mi się. Muszę nad swoim popracować. Jedyne czego mi tu brakuje to postawienia go na jakiejś błotnej drodze leśnej, zarejestrowania i będzie wyglądał jak realny samochód. (y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
#14
Super robota! Pomyśl nad brudzeniem wewnętrznej strony koła, osi itp. te miejsca w realu są najbardziej upaprane. Dodałbym jeszcze odrobinę rdzy na podwoziu, baku, stopniach itp. odrobina brązu, suchy pędzel. ale to w następnym modelu, bo zardzewisz błoto i wyjdzie komicznie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#17
Świetnie Ci to wychodzi. Powiedz, czy rozrzutnik do siana to Twoja twórczość, czy jakiś gotowiec? Pytam, bo wygląda świetnie.