• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat u SCYZORA

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Scyzor zdradzisz czym konkretnie pomalowałeś te belki zi skąd takie ładne beleczki? Może zrobił byś, jeśli byś miał ochotę, jakieś poradniki odnośnie tworzenia ładunków, brakuje czegoś takiego w dziale samochodowym. A pamiętam były bardzo fajne tematy tego typu na starym forum ;)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Kapitalny efekt osiągnięty(y) Tak realistycznie zardzewiałego kontenera z równie realistycznym ładunkiem jeszcze nie widziałem. Super(y) Pewnie większość z nas ucieszyłaby się jakbyś uchylił rąbka tajemnicy jak do takiego efektu dochodzi się krok po kroku?;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dziś kontener po waloryzacji.
Tak wyglądał w dniu zakupu, a było to ho, ho a może i dłużej.

1551092084594.png
1551092084594.png


Kontener pomalowany i położona kalkomania.
DSC05874(1).JPG

DSC05875.JPG

DSC05876.JPG


Po wieloletnim użytkowaniu.
DSC06040.JPG

DSC06041.JPG

DSC06044.JPG

DSC06045.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Fajna waloryzacja. Rdza wygląda bardzo realistycznie. Tylko dlaczego to nie jest ciemnobrązowy kolor na kontenerze? :( Albo przynajmniej jasny szary.
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Na prawdę piękna sprawa, pokusiłbym się jednak o jakieś lekkie wgniotki po wieloletnim użytku :p Można Ci wysyłać kontenery do waloryzacji skoro jesteś w tym już mistrzem? :ROFL::love:
Do 2025 roku mam zajęte terminy, ale po tym czasie mogę przyjąć zlecenie. Na jaką ilość mam zapisać 50, 100 sztuk?;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki