• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat u SCYZORA

OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#23
Bardzo mi się to podoba , rewelacyjnie wygląda.(y)(y)(y)
Dzięki Marcinie za komplement:D.Nie do końca jestem zadowolony z tej zabudowy, mam nadzieję iż następna będzie się prezentować lepiej.

Rewelacja! (y). Wszystko wykonane ręcznie? Wspaniale to wygląda. Jaki pojazd planujesz tym zabudować? ;)
Dzięki za komentarz.Cała zabudowa wykonana ręcznie.Planowałem zabudować ten pojazd, ale wymiarowo pasuje do pojazdu na którym się wzorowałem.

_s0.zmniejszacz.pl_DSC04217_zmniejszacz-pl_789399.jpg


Ostatecznie zabudowa zostanie przeznaczona do sprzedaży.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#24
Ramę zawsze można skrócić albo w inny sposób dopasować , a wydaje mi się że do tego Mana zabudowa by pasowała idealnie, a jakbyś jeszcze kabinę lekko podniszczył to ogólny efekt mógłby być bardzo doby.;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#26
Mały lapsus językowy z mojej strony:D.Wykonana zabudowa pasuje zarówno do Mana/Reiter jak i do Mana /Alba.Jednak przeznaczam ją do sprzedaży.
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#27
Dziś zaprezentuję moją wersję kotła do asfaltu lanego KAP1800E.
Do budowy wykorzystałem podwozie przyczepy modelu ze zdjęcia wyżej + Hips i inne takie.
Tak wygląda po pomalowaniu.

_s0.zmniejszacz.pl_Kielce-20130515-02162_zmniejszacz-pl_45007.jpg


_s0.zmniejszacz.pl_Kielce-20130515-02163_zmniejszacz-pl_806517.jpg


_s0.zmniejszacz.pl_Kielce-20130515-02164_zmniejszacz-pl_559826.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#30
Masz Bracie talent. Kapitalnie wygląda, jeszcze pobrudzić go trochę asfaltem i jest jak żywy. (y)
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#38
Podoba mi się pomysł i te łajno na podwoziu, ale ściany mi nie pasują. Wyglądają na usmarowane czymś. Może jednolita farba i na to jakieś zabrudzenia?
Edit
No i napis kreda - brak świateł ;)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki