• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat u Rafała.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#43
Maćku a ta fotka Ci pasuje?
Nie chodzi o to, żeby zdjęcie mi pasowało. Tu chodzi o to, żeby na zdjęciu był widoczny dobrze element, który chcesz pokazać. To zdjęcie jest już dużo lepsze, ale jakbyś oświetlił element od strony aparatu fotograficznego zamiast robić zdjęcia pod światło, to czarny element byłby dużo lepiej widoczny. A tak, to większość tego elementu jest w cieniu.
Specjalnie napisałem element, bo domyślam się tylko, że to podwozie, ale na 100% to pewien nie jestem. :)
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
#44
Dokładnie to podwozie ciągnika rolniczego z tego co mi się wydaje:confused:jednak, jak powiedział Mafo niewiele tu widać i nie wiadomo czy cokolwiek tu coś zrobiłeś, opisz ten "element".
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.343 2 0
#52
Cześć,
Może czas odkopać wątek.:LOL:
received_585589719203921.jpeg

Zdjęcie późną porą zrobione i niestety jest jakie jest,ale coś na nim widać.
Co do modelu to udało się dostać koła z robura(takie jak często w 1:1 montują przy okazji przeróbki 4x4). Czeka mnie trochę przeróbek pod tura oraz sam napęd przedni.Zobaczymy co z tego wyjdzie.:ROFL:

Pozdrawiam
Rafał
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 21
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki