• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat u Rafała.

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#21
Co z tą emalią? Chodzi Ci, że warstwa jest zbyt gruba? Przynajmniej nie widać kropli, którymi potrafią pluć spraye.
Aerograf to na pewno dobry pomysł, ale w porównaniu do huśtawki nie jest źle!
Myślę, że po pomalowaniu zbiorników, obrysówek itp. będzie ok.
 

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#24
Są dobre farby w aerozolu np. Tamya, ale przy ich cenie aerograf zwróci się po kilkudziesięciu malowaniach.
Zresztą aerografem możesz malować szczegóły, zmieniać grubość warstwy, fakturę, odcień, a aerozolem niestety nie.
 
OP
OP
rafek3131

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.343 2 0
#25
Trafił do mnie jako złom...dostał drugie życie.:)Brakowało mu tylko zderzaka,którego się podjąłem zbudować i widać w tle jak jest przyłożony na próbę do kabiny.
IMG_20170322_200304.jpg

Zapraszam do krytyki,ale również konstruktywnych rad;)
Pozdrawiam
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#26
Fajnie że działasz i sprawia Ci to radość , ale ciężko jest komentować coś czego nie widać , zrób zdjęcia tak by było widać ten zderzak który dorobiłeś to się będzie można wypowiedzieć :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 21
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki