• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat Szifo

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.297 2 0
#1
Witam
W tym temacie będę pokazywał nad czym pracuje i czekam na podpowiedzi i sugestie;)
Mam kilka modeli nad którymi pracuje .Jelcz z naczepą zrębowską (ma tak wyglądać :)).
Podwozie z permotu a sama wanienka to wiking.
DSC_0525.JPG
DSC_0523.JPG

Trochę do przeróbki będzie przyczepa do transportu pudeł ,będę się wzorował na pracy Tonito.
DSC_0541.JPG

Mam jeszcze do skończenia Stara 200 z przyczepą
DSC_0532.JPG

Została jeszcze cała gromada Starów do złożenia
DSC_0538.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#2
Piękne rzeczy robisz. Niczym fabryka w Starachowicach. Przyczepa do Stara świetna. Wanna z podkontenerówki wygląda już dobrze, a jak ją dokończysz to będzie świetna. Gratuluję pomysłów i wykonania. Czekam na postęp prac.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#3
Gratuluję pomysłów i czekam na dalsze relację.
Wanna do Jelona wydaje mi się lekko za niska ale to może być złudzenie.;)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Jelon z wanną to będzie hit roku! Reszta modeli też zacna :p. Ten jelcz ma targać puszki na naczepie zrębowskiej czy jakiejś innej?
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#8
Wanny do jelczy takie niskie były i miały przydomek "patelnia " , będzie dobra tylko tył trochę podgięty do góry powinien być .(y)
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.297 2 0
#9
Wanny do jelczy takie niskie były i miały przydomek "patelnia " , będzie dobra tylko tył trochę podgięty do góry powinien być .(y)
Mikołaj ma racje one były niskie ,tył będzie zmieniony i postaram sie dodać jeszcze troche żeberek na burcie.[DOUBLEPOST=1364475060,1364474122][/DOUBLEPOST]Tak ogólnie to produkowali kilka odmian ,wystarczy popatrzeć w nasz temat http://forum.modelarstwo.info/threads/sprzęt-budowlany-i-drogowy-prl.15610/
Pokazane tam są przynajmniej trzy wersje orginalne tych wywrotek.W Gdyni ja spotkałem się tylko z tą wersią niższą dla budownictwa te wyższe burty były przeznaczone do wożenia płodów rolnych.
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.297 2 0
#16
Pomalowałem przyczepą starałem się dobrać odpowiedni kolor .Zostało do zrobienia jeszcze kilka dodatków i wymienić koła.
DSC_0036.JPG
DSC_0037.JPG
DSC_0038.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki