• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat Roberta

Robert Wolski

Użytkownik
ŁKMK
Reakcje
59 0 0
#1
Witajcie.
Po dłuższej przerwie zabrałem się znów za budowę. Na pierwszy ogień poszła koparka Waryński K406 z GPM. Model bardzo przyjemnie się skleja, właściwie wszystko mam gotowe, zostało malowanie. W modelu postaram się wykonać ruchome ramie.
IMG_20181105_181451_1.jpg IMG_20181108_192619.jpg IMG_20181108_192844.jpg IMG_20181201_193514.jpg
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#3
Super modele, co do Pragi to proponuję o ile nie widziałeś obejrzeć film "baza ludzi umarłych", stare polskie dobre kino, tematyka transport drzewa.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
R

Robert Wolski

Użytkownik
ŁKMK
Reakcje
59 0 0
#9
Bazę ludzi umarłych widziałem, również polecam. Ogólnie temat zwózki drewna jest bardzo ciekawy, zwłaszcza w górach. Będąc w tym roku w Bieszczadach pooglądałem parę ciekawych pojazdów, będzie co budować.
 
OP
OP
R

Robert Wolski

Użytkownik
ŁKMK
Reakcje
59 0 0
#12
Do świetności sporo brakuje, nie impregnowałem kartonu i wychodzą babole przy malowaniu. Sam model daje dużo możliwości, ogólnie GPM wypuścił sporo sprzętu w 87 fajnie, że pojawiają się typowo polskie konstrukcje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#14
"Brudzing" bardzo fajny. Teraz jeszcze napisy, oznaczenia i będzie super koparka z PRL-owskich czasów. (y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#17
Waryński fenomenalny, Praga zresztą też, może te łańcuchy zbyt przeskalowane. Ale czekam na twojego Gazika. Patrząc na pozostałe modele jestem pewien, że wyjdzie również super!
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#18
Na lancuchy polecam: 30cm 0.55mm Model Ship Anchor Chain 1/700 Scale Spare Parts na eBay.

Cena nie jest jakas zabojcza a wygladaja calkiem niezle.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki