• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat Roberta

dmvip

Aktywny użytkownik
Super modele, co do Pragi to proponuję o ile nie widziałeś obejrzeć film "baza ludzi umarłych", stare polskie dobre kino, tematyka transport drzewa.

Ostatnio edytowane:
Bazę ludzi umarłych widziałem, również polecam. Ogólnie temat zwózki drewna jest bardzo ciekawy, zwłaszcza w górach. Będąc w tym roku w Bieszczadach pooglądałem parę ciekawych pojazdów, będzie co budować.

Do świetności sporo brakuje, nie impregnowałem kartonu i wychodzą babole przy malowaniu. Sam model daje dużo możliwości, ogólnie GPM wypuścił sporo sprzętu w 87 fajnie, że pojawiają się typowo polskie konstrukcje.

Astro

Znany użytkownik
Waryński fenomenalny, Praga zresztą też, może te łańcuchy zbyt przeskalowane. Ale czekam na twojego Gazika. Patrząc na pozostałe modele jestem pewien, że wyjdzie również super!

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33