• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

warsztat Rafus'a

OP
OP
RaFuS

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#21
Witam :)
Jakbym wygrał w totka to bym sobie taką 1:1, zaprezentowaną przez Jamrę wyremontował i pracował dla frajdy tym sprzętem.
Dziś przy okazji 'odkurzania' modeli w kartonach 'pobawiłem' się czteroośką i stwierdziłem, że czas na dopieszczanie.
W modelu pojawiła się skrzynka akumulatorowa oraz bak z uszkodzonego modelu 3ki przeznaczonego już na czesci.
WP_20161210_027.jpg

WP_20161210_029.jpg

Pokombinuje jeszcze nad tylnymi nadkolami, i z rzeźbienia będzie finisz. Potem jeszcze jakiś pomysł na barwy.
Przy okazji w tle widać drugą Scanie z wysoka i krotka kabina, którą udało mi się przejąc dzięki pewnemu portalowi aukcyjnemu. :) Zostanie rozebrana i zrobiona od podstaw - bo to czyjś niedokończony projekt. No chyba, że trafi mi się jakaś tania czteroośka to zrobię bliźniaczą ale kabinę zostawię w obecnym stanie. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki