• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - MK87

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.301 23 0
#21
Odpowiedzi brak.
Początkowo sądziłem, że to Hauler, ale jak tak zacząłem porównywać, to wyszło, że to, chyba, faktycznie Espewe/SES! No piękna waloryzacja wyszła!
 
OP
OP
MK87

MK87

Aktywny użytkownik
Reakcje
583 1 0
#22
Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam. Wcześniej nie mogłem, siła wyższa :)
Tak, model to stary SES poddany waloryzacji, chociaż nie ukrywam, że wzorowałem się też na modelu Haulera, który jest rewelacyjny. Model przed waloryzacją wyglądał tak jak na zamieszczonej fotce. Dziękuję za komentarze i za zainteresowanie tematem :) jest to motywyjące do dalszych prac nad modelami.
 

Załączniki

OP
OP
MK87

MK87

Aktywny użytkownik
Reakcje
583 1 0
#30
Mam pytanie - czy te odlewy/wydruki z GPM posiadają "oszklenie" czy też szybki trzeba sobie zrobić samemu ?
Pozdrawiam
Szybki w formie wytłoczek są w zestawie, praktycznie otrzymujemy kompletny model oprócz wycieraczek i tablic rejestracyjnych.

Świetnie wyszły te Żuki. Podobają mi się. Gratuluję waloryzacji. (y)
Dziękuję bardzo :)

Do Żuka zawsze będę miał sentyment :cool:,
klocowaty, ciężki w prowadzeniu, awaryjny....
ale ładny... :D
a Twoje modele i dioramy oddają świeetnie klimat (y)(y)(y).
Dzięki, ja również mam sentyment do tego samochodu :) Nieraz spędzaliśmy godziny na naprawach, pamiętam też, że palił jak smok :)

Kolejna wersja, A18B
33.jpg
28.jpg
30.jpg
32.jpg
47.jpg
 

Kingjuljan

Aktywny użytkownik
Reakcje
440 1 0
#33
Też posiadam ten wózeczek, ale leży w kartoniku i czeka na swoją kolej:p Żuki są super dopieszczone przez Kolegę, chyba, też się na to auto skuszę i spróbuję coś fajnego wyciągnąć z modelu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki