• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#1
Witam.
Ponieważ ostatnio się motam, oczekując na materiały, by skończyć dioramę kolejową, postanowiłem rozpocząć przygodę z ożywianiem samochodów. Postanowiłem założyć osobny wątek, by nie śmiecić w gotowcach :)

Na początek na zachętę, moje pierwsze podejście do "jakiegoś" ładunku.
Zdjęcie od jageer.jpg
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#6
Powiem tak - moim celem nie było odwzorowanie dokładnie czegoś, bardziej "załadowanie" auta. W oryginale by to miało grubość 435mm. Mam nadzieję, że następne konstrukcje będą bardziej realistyczne.
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#10
Ładunek całkiem spoko, tylko stojak lub stojaki by się przydały w którym byłby zamocowany. Można by się pokusić o położenie tego na boku, wtedy bardziej stabilny będzie.
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#15
Pisaliście, że MANik robi wolne przebiegi, więc ..... Prototypowa, więc nie jest idealna, na pewno dojdą jakieś oznaczenia.

IMG_20190218_190039.jpg
IMG_20190218_190052.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#16
Fajnie to wygląda. Tak bez oznaczeń to może być "tajny ładunek". :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki