• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Flotoma

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Absolutnie przecudne. Jesteś Tomku mistrzem akcesoriów i detali w modelach tamtej epoki - zdecydowanie nie masz sobie równych w wykańczaniu tych miniatur! Chylę czoła, jak zawsze.
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
Na rozruszanie sezonu ogórkowego :) . Trwają prace przy kolejnym modelu. Żubr A80 od Autolokomotiv. Właściwie czeka na malowanie. Kit został wykonany na przyzwoitym poziomie. Dodałem wyposażenie tylnej belki oraz płaskowniki wzmacniające chlapacze tylnej osi.
IMG_1712.JPG

IMG_1713.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Zapowiada się rewelacyjny model, szkoda że w przednich trilexsach brakuje nakrętek ;):), ale to już takie czepianie się z mojej strony :)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Ostrówek - świetny model!!
Żubr w tej postaci już robi wrażenie. Chociaż przetłoczenia na drzwiach mogłyby być delikatniejsze.
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
Heniek, przy okazji dostaniesz ode mnie komplet czarnych kołpaczków do Twojej Skody i od razu będzie inaczej wyglądać :) Można też zrobić chromowane dekle.
Tradycyjnie wybieram się do Poznania, także zapraszam na pogaduchy.
Model Skody jest z czeskiej firmy V&V. Kupiłem w kicie kilka lat temu. Moją stylizowałem częściowo na późniejszy model (po lifcie), kiedy dostały prostokątne reflektory, czarne klamki. Brakuje jeszcze czarnego spojlera na tylnej klapie. Taką po lifcie w niebieskim kolorze przejeździłem z rodzicami i braćmi prawie całe lata 80-te :)
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
Model ma okrągłe reflektory i takie zostawiłem. Nie przerabiałem ich na prostokątne, byłoby to zbyt trudne, aby efekt końcowy zadowalał. Odlew karoserii i podwozia jest wykonany z białego metalu. Dlatego napisałem, że częściowo upodobniłem model do wersji po lifcie. Taki składak.
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.867 5 0
W ostatnim czasie powstały nowe modele:

1. Wózek widłowy DESTA BVH 1521/1522 z firmy Small Model
002.jpg

001.jpg




2. Multicar M22 od Small Model
003.jpg

004.jpg

005.jpg



3. Na warsztacie stoi dźwig ADK 125 od MM Brno. Zdjęcia przedstawiają model w budowie. Jeszcze kilkanaście detali zostanie zamontowanych. Podpory są ruchome, podobnie maszt posiada opcję podnoszenia oraz wysuwania sekcji.
006.jpg

007.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki