• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Flotoma

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.941 386 20
Pięknie Ci to wyszło. Elementy fototrawione super. Świetnie poprawiają wygląd Stara. Z chęcią bym nabył takie elementy do swoich Starów. Jakbyś miał jakieś w nadmiarze to proszę o info.
 
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.935 5 0
Dzięki :)
Co do detali trawionych to mam po kilka sztuk wytrawionych na zbiorczej formatce. Musiałbym przygotować nowe trawienie z zestawikami części.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Gratuluje udanej BARDZO (y) konwersji modeli Adamowych, dużo się ich przewinęło przez moje ręce a ta epoka to nie moja bajka, muszę przyznać że po Twoich przeróbkach modele zyskały na realności :D moje gratuluje ;). P.S. Daj znać (ogłoszenie) jak będziesz miał te elementy trawione zapewne kilku chętnych się znajdzie a i sam bym nabył do swojego modelu :).
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
Flotoma

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.935 5 0
Do wariantu skrzyniowego dołączyła wywrotka, czyli Star BW28. Względem skrzyniowego doszły następujące zmiany:
Rama:
- skrócenie standardowej ramy od wersji skrzyniowej (Adam tylko długie ramy produkuje)
- przesunięcie do przodu tylnej belki.

Wywrotka:
- rozszerzenie i podniesienie oryginalnych błotników aby pasowały do kół o większej (poprawnej) średnicy,
- koleba powstała z wydruku 3D, jest mocno szlifowana względem oryginalnych modeli,
- trawiony uchwyt na kanistry,
- za kabiną znajduje się trawiony uchwyt na koło zapasowe (dorabiane koło) oraz skrzynka narzędziowa. Tych detali oryginalne modele nie mają.

Zapraszam do naszego stoiska klubowego:" KMK Gorzów" na Salonie Hobby w Poznaniu. Zabiorę również inne modele pokazywane w tym wątku.

IMG_0203 (1400x591).jpg


IMG_0205 (1400x452).jpg

IMG_0212 (1400x962).jpg


IMG_0213 (1400x905).jpg
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Dziękujemy Tomku za akcesoria "naprawcze" do Starców, no i czekamy na zestawy ;)

Ja osobiście dziękuję też za wiele rad modelarskich, mam nadzieję, że uda mi się je wdrożyć w życie :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki