1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Warsztat - Flotoma

Dyskusja w 'W robocie' rozpoczęta przez użytkownika Flotoma, 11 Listopada 2013.

1. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

Dzięki za dobre słowa :)

2. BoBi

BoBi Znany użytkownik

Absolutnie przecudne. Jesteś Tomku mistrzem akcesoriów i detali w modelach tamtej epoki - zdecydowanie nie masz sobie równych w wykańczaniu tych miniatur! Chylę czoła, jak zawsze.

• Popieram Popieram x 1
  3. matekw

matekw Znany użytkownik

Rewelacyjny model.(y)

4. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Super ten Ostrówek

5. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

Na rozruszanie sezonu ogórkowego :) . Trwają prace przy kolejnym modelu. Żubr A80 od Autolokomotiv. Właściwie czeka na malowanie. Kit został wykonany na przyzwoitym poziomie. Dodałem wyposażenie tylnej belki oraz płaskowniki wzmacniające chlapacze tylnej osi.
    IMG_1712.JPG
    IMG_1713.JPG

• Super! Super! x 12
    • Kocham to! Kocham to! x 5
    • Doceniam Doceniam x 1
  6. BoBi

BoBi Znany użytkownik

Genialny, już niemogę się doczekać kolejnych fotorelacji!

7. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Zapowiada się rewelacyjny model, szkoda że w przednich trilexsach brakuje nakrętek ;):), ale to już takie czepianie się z mojej strony :)

8. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Ostrówek - świetny model!!
    Żubr w tej postaci już robi wrażenie. Chociaż przetłoczenia na drzwiach mogłyby być delikatniejsze.

9. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Jeszcze surówka, a już piękny:)

10. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

Już jakiś czas temu pokazywana Skoda, tym razem w plenerze, na nowych segmentach. O fotce przypomniałem sobie po zdjęciach Heńka i jego Skody z przyczepką :)
    IMG_2077_.jpg

• Super! Super! x 15
  11. jestrabh

He, he. Ale Tomku tej mojej obok Twojej bym się nie odważył postawić:)

12. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Super wyszla, zobacze na zywo w Poznaniu jesli bedzie :)

13. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kapitalnie zrobiłeś tą Skodę. Powiedz Tomku, kto jest jej producentem?

14. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

Heniek, przy okazji dostaniesz ode mnie komplet czarnych kołpaczków do Twojej Skody i od razu będzie inaczej wyglądać :) Można też zrobić chromowane dekle.
    Tradycyjnie wybieram się do Poznania, także zapraszam na pogaduchy.
    Model Skody jest z czeskiej firmy V&V. Kupiłem w kicie kilka lat temu. Moją stylizowałem częściowo na późniejszy model (po lifcie), kiedy dostały prostokątne reflektory, czarne klamki. Brakuje jeszcze czarnego spojlera na tylnej klapie. Taką po lifcie w niebieskim kolorze przejeździłem z rodzicami i braćmi prawie całe lata 80-te :)

• Kocham to! Kocham to! x 1
  15. jestrabh

No to wielkie dzięki Tomku.:) Mam nadzieję, że się w Poznaniu spotkamy.

16. piotr66

piotr66 Znany użytkownik

Skodzinka piękna, chociaż reflektory wydają mi się okrągłe, ale to może złudzenie.

17. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

Model ma okrągłe reflektory i takie zostawiłem. Nie przerabiałem ich na prostokątne, byłoby to zbyt trudne, aby efekt końcowy zadowalał. Odlew karoserii i podwozia jest wykonany z białego metalu. Dlatego napisałem, że częściowo upodobniłem model do wersji po lifcie. Taki składak.

18. pado

pado Znany użytkownik KKMK

Tomku ale to nieważne że składak. Najważniejsze jest to że super się prezentuje na dioramie.

19. Flotoma

Flotoma Znany użytkownik

W ostatnim czasie powstały nowe modele:

1. Wózek widłowy DESTA BVH 1521/1522 z firmy Small Model
    002.jpg
    001.jpg

2. Multicar M22 od Small Model
    003.jpg
    004.jpg
    005.jpg

3. Na warsztacie stoi dźwig ADK 125 od MM Brno. Zdjęcia przedstawiają model w budowie. Jeszcze kilkanaście detali zostanie zamontowanych. Podpory są ruchome, podobnie maszt posiada opcję podnoszenia oraz wysuwania sekcji.
    006.jpg
    007.jpg

• Super! Super! x 13
    • Doceniam Doceniam x 2
  20. SP9XUR

SP9XUR Znany użytkownik

Fantastyczne trio, piękny wózek w naturalnie cytrynkowym kolorze, multicar bardzo fajny, no i dźwig pięknie się zapowiada (y)(y)(y). WOW !

• Super! Super! x 3

Udostępnij