• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - DyrdekHz

OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Po prezentacji Turbola uświadomiłem sobie, że nie pokazałem jeszcze starszych projektów. Jeśli kto ma ochotę to standardowo może zgadywać jaki przewoźnik powstanie z danego modelu. :D

Actros MP3 i TGA należą do jednego projektu z Turbolem, w którym zmieniłem ramę na dłuższą (strasznie denerwują mnie te stare, krótkie ramy Herpy. Model wygląda wtedy jak resorak. :ostrozny:
SAM_9448.jpg


SAM_9449.jpg


Z ciągnika po Makrochemie powstaje drugi silosowy zestaw.
SAM_9447.jpg


W Turbolu wsadzona została nowa rama (dłuższa).
SAM_9446.jpg


A do tego wszystkiego zjawiła się kontrola z BAG... Panowie chyba za bardzo wzięli sobie do serca możliwość wykonywania działań w obrębie granic że przyjechali aż do Poznania. :D
SAM_9444.jpg
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
W ostatnim czasie nie ma żadnych nowych prezentacji w moich tematach, ponieważ odkładam na swój pierwszy w życiu model w skali 1:1 i na H0 czasem po prostu brakuje środków. Mimo to na moim warsztacie tworzą się kolejne modele i mam nadzieję, że wkrótce będę mógł pokazać je ukończone już w 100%. :)
SAM_9746.jpg
SAM_9748.jpg SAM_9747.jpg
SAM_9750.jpg SAM_9749.jpg
SAM_9751.jpg

Pozdrawiam! :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Fajne modele. Ciekawe jak będą wyglądały po przeróbkach?
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Udało mi się kupić model, który podoba mi się właściwie od początku mojej przygody z modelarstwem. :D:love: Nie przewiduje w nim żadnych większych przeróbek, tylko waloryzacja. Przez wakacje postaram się zaprezentować na forum wszystkie modele z poprzednich postów oraz ten poniższy, najnowszy. ;)
SAM_9761.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki