• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - DyrdekHz

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Ja jestem ze Swarzędza. I czekam z niecierpliwością na tego STSa. :D
Przy Turinskym byś nie musiał zmienić ciągnika bo STS zakupił kilkadziesiąt sztuk tego modelu.
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Wiem wiem, ale przyczepy i zabudowy mają nowsze. Może ktoś się o to pokusi. Poza tym chciałem zrobić MP2. :)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Tylko przy nowych MP4 od STS jest ten problem że mają inne zabudowy. Można z niego zrobić Adampola i Mostwe, bo chyba tez kupili kilka sztuk.
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Taki przedsmak tego co niedługo zaprezentuje na forum na odświeżenie tematu. :)
Skończona w 99,99999% bo brakuje koguta i kilku detali na tył. :D
SAM_7563.jpg
 
Ostatnio edytowane:

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Ona bez oklejenia mi sie strasznie podobała, a teraz to dopiero jest kosa. Już Ci jej strasznie zazdroszczę. A kogut musi się znaleźć, bo teraz niekompletnie wygląda :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
W tym temacie jest cisza , ale jak już coś pokażesz to mi szczenka opada . Kapitalny model w kapitalnym malowaniu . Szkoda że herpa nas taką nie uraczy . Planujesz inne samochody z tej floty ?
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Chyba i mnie dopadła choroba na modele z lat 80 i 90. :ROFL: Po Scanii trójce, która robi się na niebieską przyszedł czas na słynnego "Turbola". Zestaw kupiłem od Marka z Second Models z czego jestem bardzo zadowolony bo od razu jest w prawidłowej konfiguracji i z prawidłową naczepą. Model po skończeniu będzie wchodził w skład większego projektu, który się kroi i jak na mnie bardzo szybko rozwija. :)

SAM_9433.jpg


SAM_9434.jpg


Pozdrawiam. :)
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Napis Magirus na spoilerze zamiata, jeszcze takiego nie spotkałem, chyba, że dokładnie się nie przyjrzałem mojemu egzemplarzowi, bo też mam takiego na części w warsztacie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki