• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - DyrdekHz

OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Jak to zwykle w modelarstwie bywa, projekty znacznie częściej przychodzą na warsztat niż wychodzą gotowe. :ostrozny:
Na warsztacie za dużo się ostatnio nie działo. VW Crafter dostał belkę ostrzegawczą (trochę krzywo sklejoną :( ) oraz pomalowane wnętrze lamp na czarno (tak jak to jest w oryginałach). Do zrobienia pozostały tylko kalkomanie.
SAM_7281.jpg

SAM_6239.jpg

Kolejny VW, również w służbie pomarańczowych kogutów, lecz tym razem to T5 przystosowany do pilotażu transportów nienormatywnych (BF-3). Do zrobienia zostały tylko kalki i poprawka tablic rej. Można go potraktować jako taki mały zwiastun. :podstepny:
SAM_7279.jpg


SAM_7278.jpg


Na koniec tzw. "babcia" w holenderskim malowaniu z której ma powstać "Niebieska Scania" (na fejsie) z Gostynia. :)
SAM_7184.jpg


Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane:

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
"Koguciki" bardzo fajne.Szczególna uwagę przykuł Crafter - przez ostatnie dwa dni śmigałem takim ( tyle,że był długi jak choler..aa) i oceniam go bardzo pozytywnie!!
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Scanie z Gostynia widziałem, dziś już takich ciężarówek się nie spotyka a nawet jeśli to bardzo baaaardzo rzadko.
Co do modelu bazowego poza urwanymi lusterkami i pożółkłym lakierem jest w dobrym stanie, idealny egzemplarz do modyfikacji. :)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Scanie z Gostynia widziałem, dziś już takich ciężarówek się nie spotyka a nawet jeśli to bardzo baaaardzo rzadko.
Co do modelu bazowego poza urwanymi lusterkami i pożółkłym lakierem jest w dobrym stanie, idealny egzemplarz do modyfikacji. :)
Nad Scanią się trochę zastanawiałem, któregoś dnia też zobaczyłem ją na żywo i już nie było innego wyjścia. :ROFL: Jeśli chodzi o stan to prawda, nic nie jest z zewnątrz poklejone ani popękane, brakuje jedynie owiewki, ale to już załatwione.
Co ważne model został "w kręgu" forumowym bo poprzednim właścicielem był Michał "Typek". ;)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Fanom Willi Betza pewnie serce będzie się krajać, ale kupiłem swoją pierwszą lore, którą oczywiście niedługo będę przerabiał i odpowiednio modyfikował. W planach jest malowanie całości na czerwono.
Póki co uciąłem dolny stopień i założyłem koła Low Deck. :)
Jest ktoś ze Swarzędza? :D
SAM_7423.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Lubisz sobie utrudniać , zamiast poszukać czerwonej lory będziesz psuł fajny model, z drugiej strony kto się bogatemu bawić zabroni ;):)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Lubisz sobie utrudniać , zamiast poszukać czerwonej lory będziesz psuł fajny model, z drugiej strony kto się bogatemu bawić zabroni ;):)
Jak znajdziesz czerwoną w takiej konfiguracji to możemy się zamienić. Mi osobiście się nie udało, choć szukałem. ;) Może to tandetnie zabrzmi, ale większą wartość dla mnie będzie przedstawiał po pomalowaniu i przerobieniu.
Cena była jak za zwykłą lore. :ROFL:
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
No tak, ale w pierwszego i tak bym musiał malować i zmienić ciągnik. W drugim to samo tyle że bez malowania. Będę wzorował się na oryginale więc zależy mi ściśle na konfiguracji jak w/w WB. :)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Coś Ty strzelałem :LOL: W sumie z tych linków co Broda dał to ten nowy actros też by się nadał w te barwy ;)
Pewnie, że tak. Tylko przyczepę trzeba by było przerobić.
Tymczasem prezentuje prawie skończony model Premium I, która ostatecznie wylądowała pod silosem w malowaniu firmy Makrochem z Lublina. Do wykończenia pozostały tylko detale w postaci tylnej belki naczepy.
Serdecznie podziękowania dla zarządu firmy. :)

SAM_7435.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Moje premiumy się do twojej nie umywają .Kapitalnie ten zestaw wygląda . Bardzo ładny kompresor do wydmuchu . Tylko ktoś jej znaczek zajumał :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki