• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - DyrdekHz

kacper1224

Aktywny użytkownik
Ja jestem ze Swarzędza. I czekam z niecierpliwością na tego STSa. :D
Przy Turinskym byś nie musiał zmienić ciągnika bo STS zakupił kilkadziesiąt sztuk tego modelu.

marpama28

Znany użytkownik
Tylko przy nowych MP4 od STS jest ten problem że mają inne zabudowy. Można z niego zrobić Adampola i Mostwe, bo chyba tez kupili kilka sztuk.

OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Taki przedsmak tego co niedługo zaprezentuje na forum na odświeżenie tematu. :)
Skończona w 99,99999% bo brakuje koguta i kilku detali na tył. :D
SAM_7563.jpg

Ostatnio edytowane:
W tym temacie jest cisza , ale jak już coś pokażesz to mi szczenka opada . Kapitalny model w kapitalnym malowaniu . Szkoda że herpa nas taką nie uraczy . Planujesz inne samochody z tej floty ?

OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Chyba i mnie dopadła choroba na modele z lat 80 i 90. :ROFL: Po Scanii trójce, która robi się na niebieską przyszedł czas na słynnego "Turbola". Zestaw kupiłem od Marka z Second Models z czego jestem bardzo zadowolony bo od razu jest w prawidłowej konfiguracji i z prawidłową naczepą. Model po skończeniu będzie wchodził w skład większego projektu, który się kroi i jak na mnie bardzo szybko rozwija. :)

SAM_9433.jpg

SAM_9434.jpg

Pozdrawiam. :)

BoBi

Znany użytkownik
Napis Magirus na spoilerze zamiata, jeszcze takiego nie spotkałem, chyba, że dokładnie się nie przyjrzałem mojemu egzemplarzowi, bo też mam takiego na części w warsztacie.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33