• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - DyrdekHz

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#82
Imitację węży można zakupić w jednym ze sklepów oferujących dodatki do kolejek. Są to silikonowe wężyki o różnych średnicach.
Jakiś namiar na producenta tych kalek? Może spróbuję cos u nich zrobić.
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#84
Była Freja Michała i DSV Kacpra to teraz pokaże "szpiegowskie" TransCargo na dowód że i ja nie próżnuje w tych tematach. :)
SAM_6997.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#88
Wstawiam resztę zdjęć z aktualnych wojaży. Z góry przepraszam za jakość, ale sesję zrobię dopiero gdy modele ukończę w stu procentach. :)

SAM_6990.jpg


Docelowo Volvo będzie miało naczepę w barwach BFC.
SAM_6998.jpg


SAM_6991.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#89
Sano mi się podoba . Mam podobny skład tylko tyle że nie oklejony . Co do BFC to mi się podobają i w związku z nimi mam pytanie . Będą ciągły firany czy podkontenerówki , czy to i to ?
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#92
Dzięki za komentarze.
W międzyczasie na kanał wjechał mój XF Euro6. Dostał klime, dekielki na koła, tabliczkę ADR i podmalowane elementy (stelaż lusterek, wlot powietrza, element zderzaka). W przyszłości dojdą kalkomanie na lampy oraz stała naczepa.
Cudów z tego modelu nie zrobię, ale myślę że jego wygląd trochę się poprawił. :)
SAM_7004.jpg
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#94
Ciężko mi tutaj coś napisać , bo zamiar miałeś dobry i sporo pracy w niego złożyłeś . Jednak w tym przypadku te światła bardzo mu ujmują uroku .
Niestety, trudno się z tymi światłami nie zgodzić. Przyjdzie na to kalka, ale jednak 3D to to nigdy nie będzie. Ale ja jako zapalony fan Dafów muszę choć jednego mieć w kolekcji. :D
Pozostaje mieć nadzieję że WSI nie będzie miało monopolu a ten model w nieskończoność.
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#96
Jak się rozkręcę to nie ma siły co by mnie powstrzymała. :D Według mnie pozycja obowiązkowa, bo pełno tego śmiga na naszych drogach.
Moja póki co została wzbogacona o dekielki fototrawione na przednią oś, tablice rejestracyjne, podmalowane elementy (szyberdach, wnętrze, obejmy zbiornika na paliwo) oraz nowy pokład do chodzenia za kabiną.
Jako naczepę planuje dać krótki silos do betonu. :)
SAM_7005.jpg
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#97
Premiumka ładna, sam bym taką chciał do przeróbek. Patrząc na nią czuje się jak na Świętokrzyskich drogach jeszcze gdyby miała jakąś wanne to już całkiem :D.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Jak na PJA to wanna musi być :D Jak ma być silos do cementu to powinno być EPJ bądź TK :D Ładna premiumka , dobrze że ostatnio swoje z lakierni odebrałem to się mniej denerwuje :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki