• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - DyrdekHz

OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#21
Wczoraj "na kanał" wjechało białe Volvo. Na razie tylko zmyłem napisy Blue Water, pozostało jeszcze założyć halogeny, klimatyzacje postojową i podpiąć pod naczepę z puszką. ;)

 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#24
Moją opinie i rady na ten temat już znasz ;) Czekam na efekt końcowy tylko coś dla mnie jest za białe. Może lustra czarne, albo blenda by się przydała. Ale może to tylko moje błędne wrażenie ;)
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#26
Wiem że dla większości użytkowników forum dodanie zwykłych kalek to nie powód do prezentacji, ale ja postanowiłem pokazać co udało mi się zrobić. :)

Tatra 815 (Sikulove)




Volvo FH12 420




Pozdrawiam!
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
#28
Jeżeli się nie mylę to takie oznaczenie zderzaka z przodu mają ciężarówki których nacisk na 1 oś wynosi 12 ton i więcej,a nie przypuszczam by Tatra nawet z ładunkiem ważyła 36 ton.
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#29
Jeżeli się nie mylę to takie oznaczenie zderzaka z przodu mają ciężarówki których nacisk na 1 oś wynosi 12 ton i więcej,a nie przypuszczam by Tatra nawet z ładunkiem ważyła 36 ton.
Chodzi Ci o taśmy odblaskowe wokół lamp? Jeżeli tak to to w tym przypadku nie ma żadnej funkcji poza ostrzegawczą i estetyczną. No i to dzieło fabryki a nie moje. :)
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#32
Jednak akcesoria dodają wiele uroku, najbardziej spodobał mi się Dafik, taki słodki wyszedł na zdjęciu :LOL:
Chciałbym zobaczyć jak wygląda takie zamocowanie skrętnych osiek, można prosić zdjęcie od spodu? :gwizd:
Posiadam zestaw 052559 i jakimś dziwnym cudem nie skręcają się w Szwedkach.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
O, wielkie dzięki a Tobie również kółka są blokowane przez chlapacze czy chodzą płynnie przy skręcaniu? Ja mam właśnie taki problem :mad:
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#38
Dafy Euro6 przeszły gruntowną modyfikację, którą wykonał Piorek (marpama82). Dzięki! ;)
Rabenowski Schmitz otrzymał także agregat z nadrukami i nową belkę, która jest zgodna z oryginałem, również dzięki Piotrkowi. :)
SAM_3560.jpg
SAM_3549.jpg
SAM_3563.jpg
SAM_3564.jpg
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#40
Dafy jak dla mnie znacznie lepiej wyglądają po zmianie podwozi. Mam nadzieje że za jakiś czas może nastąpię kolejne modyfikacje :D A co do Rabena, to teraz wygląda bardzo realnie. Tak jak Ci już mówiłem, teraz dodać tylko gumowe odboje pod drzwiami, może jakaś skrzynka na podłączenia pod agregatem no i warto coś z tymi drzwiami zrobić. Ale to się wymysli, na spokojnie i sie wymyśli :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki