• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[ Warsztat ] - Ciemny

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Wygląda super (nie oglądam reality show i nie wiem co kolega miał na myśli). Jeszcze raz super w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Wygląda naprawdę ciekawie. Z chęcią zobaczyłbym je na żywo. Może marudzę, ale od soboty do dziś jeszcze przesyłka nie dotarła. :ostrozny::confused:
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Szymon, czasami trzeba zrobić coś "nieporządnego" tak o dla odskoczni ;-)

Marcin w miniaturowym świecie nie może zabraknąć charakterystycznego elementu polskiego krajobrazu ;-)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Jako, że spodobała mi się praca z trawionkami na warsztat trafił kolejny projekt, tym razem będzie to coś większego, jednak trzymającego klimat epoki PRL-u - dla jednego z forumowych kolegów powstaje zabudowa do transportu żywca - Autosan N113.01 Typ 510, całość powstanie na podwoziu Stara 28, dodatkowo do zestawu zbudowana zostanie przyczepa Autosan D50 z podobną zabudową.

P.S. mam problem z dodaniem fotek, zobaczę wieczorem z domu

Gdyby ktoś był zainteresowany zestawem:
gotowa zabudowa N113.01 Typ 510
przyczepa D50 z zabudową N113.01

proszę wpisywać się na listę, na chwilę obecną ciężko jest mi sprecyzować dokładną cenę zestawu, postaram się przy weekendzie oszacować dokładne koszty.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Ciekawy projekt się zapowiada. Kibicuję i zapisuję się w społeczną kolejkę na taką zabudowę, a może i przyczepę... :)
 

daf xf105

Aktywny użytkownik
Reakcje
581 2 0
Jako, że spodobała mi się praca z trawionkami na warsztat trafił kolejny projekt, tym razem będzie to coś większego, jednak trzymającego klimat epoki PRL-u - dla jednego z forumowych kolegów powstaje zabudowa do transportu żywca - Autosan N113.01 Typ 510, całość powstanie na podwoziu Stara 28, dodatkowo do zestawu zbudowana zostanie przyczepa Autosan D50 z podobną zabudową.

P.S. mam problem z dodaniem fotek, zobaczę wieczorem z domu

Gdyby ktoś był zainteresowany zestawem:
gotowa zabudowa N113.01 Typ 510
przyczepa D50 z zabudową N113.01

proszę wpisywać się na listę, na chwilę obecną ciężko jest mi sprecyzować dokładną cenę zestawu, postaram się przy weekendzie oszacować dokładne koszty.
O przyczepie nic nie wspominałeś to miła niespodzianka
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Projekt godny uznania i znając Twoje umiejętności będzie to zapewne rarytasik kolekcjonerski, więc także jestem zainteresowany i zapisz mnie na listę spoleczną:) Oczywiście komplet mnie nteresuje.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki