• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[ Warsztat ] - Ciemny

OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#63
Panowie dziękuje za komentarze .

Czy taki wózek można zamówić w blaszkach?
Jest to w sumie jedna, jedyna sztuka wytrawiona na potrzeby własne, w dodatku nie skończona (brakuje kół ale te mam w fazie projektowania). Jak będę miał gotowy model i projekt pomyślę coś w kierunku dystrybucyjnym kwestia tylko ilu było by chętnych
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#69
I stałeś się drobnym wytwórcą choć pewnie jeszcze o tym nie wiesz, a teraz będziesz miał przerąbane jak kombajn po żniwach, na początku będą Cię poganiać, potem zaczną straszyć, następne będą grymasy, a to krzywo, a to nie tak, a to srak itd. potem wielki inkwizytor doda Cię do listy niesolidnych sprzedawców, ostracyzm forumowiczów spowoduje głęboką depresję , może nawet próby samobójcze, a wszystko to przez jeden mały wózek.

Ale może być i tak że, blachę na swoje wyroby będziesz kupować na wagony, zwolnisz się z roboty, zatrudnisz małe Wietnamki ( ja bym wolał Tajlandki) i świat zostanie zalany wózkami do mleka/złomu, a Tyn w pewnym momencie będzie już rzygał kasą i ufundujesz badania naukowe dotyczące jakiejś groźnej choroby, firmę nazwiesz np.Dark Solution wejdziesz na giełdę i z łezką w oku będziesz wspominał swoje początki, a wtedy nie zapomnij kto Ci to wywróżył.;)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#71
@Paweł R - zarówno w pierwszej, jak i w drugiej sytuacji będę pamiętał co wywróżyłeś ;-)

Panowie, przemyślałem temat, skonsultowałem i plan jest taki, żeby wypuścić wózek w trzech wersjach:
1. Komplet blaszek do samodzielnego montażu
2. Złożony - surowy wózek (niemalowany)
3. Krótkoseryjną edycję złożonych pomalowanych wózków w zestawie z czterema skrzynkami na mleko z logiem Związku Spółdzielni Mleczarskich i kilkoma wieczkowanymi butelkami mleka

Nie mogę określić jeszcze cenowo jak to będzie wyglądało, ale na którą opcję zainteresowane osoby by się pisały?
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#72
na początku będą Cię poganiać, potem zaczną straszyć, następne będą grymasy, a to krzywo, a to nie tak, a to srak itd. potem wielki inkwizytor doda Cię do listy niesolidnych sprzedawców
Zapomniałeś Pawle o nieodebranych zamówieniach, albo o - " No zamówiłem, ale w zasadzie to teraz nie mam kasy... A taniej nie będzie? To takie małe, a tyle kosztuje...? Widziałem takie coś podobne na allegro, tylko dużo tańsze":cool:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#76
Popieram przedmówców. Piękny wózek i warto go zacząć produkować, bo będzie to piękne uzupełnienie dioram i makiet.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki