• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[ Warsztat ] - Ciemny

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#45
Świetne te FH-acze(y) super dodatki u nich. I strasznie podoba mi się ta twoja dioramka na ostatnim foto :) taka widać idealnie dopieszczona, że ten parking jak by powstał z 20 lat temu :p Super!
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#50
Cześć, dziękuje za wszystkie komentarze, ostatnia porcja fotek zestawów ZetTransportu w dziale "na warsztacie" - pozostały ostatnie szlify, kilka drobiazgów i sześć zestawów wyjeżdża w drogę, (4 do swoich odbiorców, 1 volvo zostaje w mojej kolekcji i jedna Scania Streamline na sprzedaż)



Kolejne fotki już gotowych modeli w innym temacie. Pozdrawiam!
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#53
Moje pierwsze wypociny całe z blaszek ;-) Wózek ala "żulowski" w skali 1:87, myślę z czego wykonać ala komarkowe koła, później malowanie, patyna i jakiegoś żula z dynksem w ręce i na dioramkę

 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki