• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kapitalna naczepa z za "wielkiego stawu". Świetnie się prezentuje. Gratuluję wykonania. Teraz trzeba zapolować na jakiegoś Athearnowego konia i będzie komplet. (y)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.406 68 0
Bardzo zdolny(y), "kapcie mega-realne", tatuś musi być dumny;).
Ja ze swoim jak miał tyle lat kleiłem samoloty i statki, potem dostał komputer, telefony zaczęły mieć coraz więcej funkcji....
Teraz ma 21 lat, i z modeli to mu modelki w głowie:ROFL:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.031 108 2
Bardzo zdolny(y), "kapcie mega-realne", tatuś musi być dumny;).
Ja ze swoim jak miał tyle lat kleiłem samoloty i statki, potem dostał komputer, telefony zaczęły mieć coraz więcej funkcji....
Teraz ma 21 lat, i z modeli to mu modelki w głowie:ROFL:
U mnie Córka kleiła ze mną coś tam kiedyś a teraz nie ma czasu bo ma motor i inne cele , dobrze że na razie synek zaczyna działać w modelarstwie :)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Szkoda Poldka żeby tak gnił w krzaczorach.:confused: Młody ma zdolności, świetnie wyszło, mega realizm. :cool: Podobają mi się porosty na Poldku, kapcie i reklamówki Lidla w środku. Dobrze że dzieciak ma zdolności i do takich rzeczy a nie jak większość w dzisiejszych czasach tylko do klawiatury i ekranów dotykowych.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki