• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
Szyby wyglądają teraz zdecydowanie lepiej. Co prawda wydaje mi się, że jak na dziury po kulach to otwory są trochę przeskalowane, ale można na przykład w jedną z tych dziur włożyć znak drogowy. Młodzi gniewni z miasta mogli się wieczorem zabawić - taki miejscowy "folklor" ;).
 

adamwyt

Znany użytkownik
Reakcje
3.731 15 0
Zdecydowanie lepiej. Fajny efekt i ładnie spatynowane modele, ale tak jak pisał kolega Gerson dalej znacznie przeskalowane. Mercedesa to bym już zostawił a z VW to może spróbuj całkiem szybę wypruć.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Tym modelem przypomniałeś mi że i ja miałem taki afgański wynalazek zrobiony.
Fajnie się prezentuje, do kompletu potrzeba jeszcze jakiś autokar z osobówkami na dachu.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Tym modelem przypomniałeś mi że i ja miałem taki afgański wynalazek zrobiony.
Fajnie się prezentuje, do kompletu potrzeba jeszcze jakiś autokar z osobówkami na dachu.
Jest już dawno zrobiłem jeszcze na starym forum pokazywałem autobus , a Twojego afgana dobrze pamiętam był zajebisty , ciekawe czy masz gdzieś jeszcze jego fotki ?
 

zyraf82

Znany użytkownik
Reakcje
36 0 0
1510419276_ojlwow_500.jpg
Strasznie chorowałem na tego merola od Piotra. Tak to było Kibri ale wykonany na najwyższym poziomie. Jak wrócę do domu poszukam zdjęcia, gdzieś na dysku mam :) A Twój Marcinie też fajny. Sorki za spam ale w temacie chyba warto :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki