• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Marcin , elementy pogiętych masek ,drzwi i innych "blaszanych" detali fajnie można zrobić z metalowych puszek po coli i po piwku (tego nie brakuje braci modelarskiej" . Wycinamy orginalny element i na jego podstawie odwzorujemy nowy na kawałku ozyskanej blaszki , wycinamy i wstawiamy nowy pogięty , malujemy i jest . Opcja super bo można to ztobic w kontrolowany sposób ze względu na grubość blaszki , wygląda super realnie i w skali .
011.JPG
012.JPG
013.JPG
014.JPG
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Marcin , elementy pogiętych masek ,drzwi i innych "blaszanych" detali fajnie można zrobić z metalowych puszek po coli i po piwku (tego nie brakuje braci modelarskiej" . Wycinamy orginalny element i na jego podstawie odwzorujemy nowy na kawałku ozyskanej blaszki , wycinamy i wstawiamy nowy pogięty , malujemy i jest . Opcja super bo można to ztobic w kontrolowany sposób ze względu na grubość blaszki , wygląda super realnie i w skali .
Widzialem kiedys jak robia do modeli plastikowych, na sreberku jak do pakowania czy z czekolady, odciska sie tym sreberkiem element z modelu, gniecie odpowiednio, zalewa zywica, z modelu wycina sie dany element a ten wkleja, efekt super, podobnie jak u Ciebie :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Generalnie pięknie wyglądają . Ale skoro już się bawiłeś w wycinanki , to ja bym tą maskę od kaczki dał na szybę jako taką wyłamaną , a w LT bym np . drzwi tylne wyciął i do środka włożył .
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Generalnie pięknie wyglądają . Ale skoro już się bawiłeś w wycinanki , to ja bym tą maskę od kaczki dał na szybę jako taką wyłamaną , a w LT bym np . drzwi tylne wyciął i do środka włożył .
Może następnym razem coś powycinam, na razie na tyle miałem siły i tak cud że czasu chwilkę znalazłem na zabawę modelami , bo nawet żona do mnie mówi : Co Ty modele robisz ?? Już myślałam że Ci przeszło :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Modele wyszły ciekawie ale skoro szyby wyglądają jak po ostrzelaniu, to i parę śladów kul przydałoby się na karoserii.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki