• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#1
Dziś kilka zapowiedzi.
Kamaz do skończenia
Mercedes już prawie gotowy ale jeszcze trzeba go ufajdać i dać mu ładunek do kontenera.
No i mechaniczne pomarańcze.
Audi dla Masztelka a reszta dla mnie.
P1280843.JPG
P1280845.JPG
P1280846.JPG
P1280850.JPG
P1280858.JPG
P1280867.JPG
P1280869.JPG
 

Załączniki

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#4
Maćku nie robię TNT po prostu malowałem Audi dla Masztelka i dostawczaki pod piloty do gabarytów a Porsche to taki eksperyment będzie.
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#11
Dzień doberek :) Jakoś przegapiłem Twój twórczy temat :oops:. Widzę, że będzie się działo. Plakat w Mercu całkiem dobrze wygląda podobnie jak notesy(y).
Czekam na kontynuacje prac :cool:.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#13
Mercedes Actros zapowiada się na fajny model. Kabina dzienna w modelach jest mało popularna. Zwróciłem uwagę na zwaloryzowany silnik, fajna sprawa. A te mechaniczne pomarańcze to jakaiś znany gabarytowiec? Czy twórczość własna?
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#14
Mercedes Actros zapowiada się na fajny model. Kabina dzienna w modelach jest mało popularna. Zwróciłem uwagę na zwaloryzowany silnik, fajna sprawa. A te mechaniczne pomarańcze to jakaiś znany gabarytowiec? Czy twórczość własna?
Jarek hakowiec już gotowy i do zobaczenia w moich cięzarówkach, dostawczaki pod gabaryt twórczość własna.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#15
Dziś wystartowałem z tematem pt I tak będę jezdził S klasse .;)
Wiking był dość mocno zmęczony i ja go dobiłem a jak jechałem na foty to mi gnoje szybęz tyłu wybili, elementy po stłuczce na szrocie kupiłem też w kiepskim stanie ufajdana ale jedzie.:ROFL:
P1300062.JPG
P1300058.JPG
P1300055.JPG
P1300045.JPG
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Jak zwykle porąbany pomysł ale za to jak ciekawy. Model jest genialny zwłaszcza prawy bok. Wiśniowy błotnik z tymi mega realistycznymi zarysowaniami a o zaklejonym oknie nie wspomnę. Mosz łeb.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki