• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.809 301 15
Fantastyczna robota. Szkoda tylko, że kłonice prześwitują. Ostatnio tak mnie jedna koparka wkurzyła, że najpierw nałożyłem czarny podkład, potem biały, a dopiero na koniec kolor. Dopiero przestał przrpuszczać światło
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.510 68 0
Chyba za rzadko w ten wątek patrzę, tutaj pokazujesz że w tańcu się nie p...isz, najbardziej mnie urzekły trilexy z mana pausbacke,
doskonale pokazałeś że i z g...na się da bicz ukręcić. Na allegro często są dostępne trawionki imitujące tylnie oświetlenie oraz blaszki
na które można nakleić tablice rejstracyjne, i tu masz pole do popisu aby dodać kolejne "smaczki"
Policjant tłumaczący pani zasadę pierwszeństwa z prawej ręki to też świetny pomysł(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki