• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Upapranie całkiem fajne. I jak dla mnie jest OK. Gorzej z kołami, bo po skręcie to chyba się zbieżność rozjechała.
Co do skręconych kół to jak chce się uzyskać mały promień skrętu czyli auto zwrotne to reguluje się to wyprzedzeniem kąta pochylenia zwrotnicy między innymi i jak zobaczysz na żywo np Mercedesa 123 ze skręconymi na maksa kołami to tak właśnie stoją pod kątem jak na pierwszym zdjęciu :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
W Mercedesie to znałem ten myk, ale nie wiedziałem, że Chevy też to stosował.
Może i akurat ten model Chevroleta tego nie miał, ale jest sporo aut szczególnie tylno napędowych które takie coś mają :) Tu raczej jest sztywny most z przodu i ten patent odpada ale akurat mi ten detal się spodobał jako nieliczna rzecz w tym moim grzebaniu :(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki