• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Bardzo fajnie wygląda po Twoich działaniach. Wiadomo, że zdjęcia makro trochę przerysowują waloryzację, natomiast mnie się podoba. Ford ma swoje lata i wygląda na zmęczonego pracą, a i tak "rudej" na nim nie widać co tylko świadczy o dbaniu o karetkę.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
A mi się podoba co wyciągnąłeś z tej starej Praliny. Taki styrany pracą i czasem wyszedł.
Bardzo fajnie wygląda po Twoich działaniach. Wiadomo, że zdjęcia makro trochę przerysowują waloryzację, natomiast mnie się podoba. Ford ma swoje lata i wygląda na zmęczonego pracą, a i tak "rudej" na nim nie widać co tylko świadczy o dbaniu o karetkę.
Dla mnie też super. Przerabiam podobnego transita.
Dzięki Panowie , właśnie skończyłem następną waloryzację już niebawem fotki :)
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
799 2 0
Pięknie Ci wyszedł ten Mercedes. Bardzo realistyczna patyna. Czy był w jakiejś OSP po wojnie? Na pewno choć z głowy nie potrafię podać lokalizacji. Na pewno takimi autami dysponowały zawodowe straże z Łodzi i Warszawy. Szukasz jakiejś konkretnej inspiracji do oznaczenia modelu?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki