• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
"Ostatnia paczka papieru na osiedlu " :) :) :)
Halina przywiozła ją swoim Mercem , miała więcej ale wszystko poszło :).
Model to stary Wiking, zmieniłem koła, na odlewy, pomalowane detale , pomalowane wnętrze kabiny, brudzenie i Halina do środka za fajere.
IMG_1720a.JPG
IMG_1722.JPG
IMG_1724a.JPG
IMG_1691a.JPG
IMG_1688a.JPG
IMG_1684a.JPG
IMG_1681a.JPG
IMG_1680a.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Fajny ten grat z poprzedniej prezentacji. Scenka na czasie. No i są plusy wirusa w kraju, ludzie zaczęli się myć i podcierać cztery litery skoro takich produktów brakuje. Strach pomyśleć jak żyli wcześniej.:eek:
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Marcyś, za wnętrze paki Merca masz u mnie pochwałę wzrokową:)(y)
Napisz draniu od czasu do czasu, czym brudziłeś. Wszak to wątek warsztatowy, podziel się przepisem.
No chyba że to Młody Ci modele waloryzuje i nie mówi czym:podstepny:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Marcyś, za wnętrze paki Merca masz u mnie pochwałę wzrokową:)(y)
Napisz draniu od czasu do czasu, czym brudziłeś. Wszak to wątek warsztatowy, podziel się przepisem.
No chyba że to Młody Ci modele waloryzuje i nie mówi czym:podstepny:
Młody coś ma w nosie obecnie modelarstwo niestety.
Paka na sam przód była pomalowana na brązowo ale jakaś taka błyszcząca wyszła, potem poszedł wasch czarniawy, a na końcu suchy pigment biały z delikatnym przełamaniem zielonego. Same burty zostały fabryczne tylko wasch i troszkę suchego pigmentu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki