• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Warsztat - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Zobacz załącznik 524673 Strasznie chorowałem na tego merola od Piotra. Tak to było Kibri ale wykonany na najwyższym poziomie. Jak wrócę do domu poszukam zdjęcia, gdzieś na dysku mam :) A Twój Marcinie też fajny. Sorki za spam ale w temacie chyba warto :)
Fajna fota szkoda że takie nowe auta uczepione , można by zrobić coś podobnego chociaż trochę fejkiem zalatuje :)
[DOUBLEPOST=1512254512][/DOUBLEPOST]A może to afrykański odział Hyundaya jednak :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
Jest rok 2020 UE i jej bzdurne dyrektywy doprowadzają do apokalipsy , pokolenie fejsbuka i ajfona wymiera prawie całkiem w Europie zostaje garstka ludzi , no dobra apokalipsa , apokalipsą a jeździć czymś trzeba :)
IMG_5321.JPG
IMG_5326.JPG
IMG_5328.JPG
IMG_5332.JPG
IMG_5334.JPG
IMG_5338.JPG
IMG_5341.JPG
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
634 4 0
Mniejsza o apokalipsę, jak patrzę jak połowa ludzi jeździ to czasami marzy mi się takie auto.:)

P.S Jakby co to kilka dni temu przechodziłem psychotesty(zdałem) i tak sobie tylko gadam.:ROFL:
 

daf xf105

Aktywny użytkownik
Reakcje
581 2 0

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Marcin mówiłem żebyś ta drugą połowę "tego czegoś" podesłał o_O. Nieźle nieźle, ale tak jak Kolega Seweryn napisał, zrób do kompletu jakiegoś USA trucka. CHEVI/GMC Bison chyba najbardziej będzie pasował :D. Bravo (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14
W robocie 33

Podobne wątki